Angielski OnlineStrony związane z hasłem 'Windykacja':

 • Firma Windykacyjna ? Windykacja, Windykacja Należności, długów »

  Windykacja polubowna prowadzona jest przez Firmę Windykacyjną Mediare jako pierwszy i najważniejszy etap procesu jakim jest odzyskiwanie należności. Przede wszystkim na tym etapie zgromadzone są informacje o dłużniku w celu zainicjowania negocjacji dotyczących spłaty należności. Windykacja przez nas podejmowana zawiera wszystkie niezbędne czynności, na tym też etapie wykorzystujemy różnego rodzaju narzędzia, takie jak Giełda Długów czy BIG. Po przedstawieniu raportu z podjętych działań, w sytuacji braku pełnej satysfakcji klienta kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego, od tego momentu zajmuje się nią także wyspecjalizowany w danej gałęzi prawa radca prawny, oddelegowany przez Kancelarię Prawniczą z Konina. Po uzyskaniu prawomocnego wyroku Sądu sprawę przejmuje Komornik.
  Warto zaznaczyć, iż Windykacja Należności, którą ma w swojej ofercie Firma windykacyjna Mediare to optymalne i bezpieczne rozwiązanie dla Państwa Firmy.
  Zapewniamy maksymalny profesjonalizm przy znacznym zminimalizowaniu kosztów ponoszonych przez Klienta, ponieważ koszty dochodzenia należności pokrywamy sami. Należności w stosunku do Mediare są regulowane dopiero w momencie wyegzekwowaniu należności od dłużnika, na zasadzie prowizji od kwoty odzyskanej.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Suwalki »

  Windykacja jest to wykonywanie szybkich natomiast skutecznych działań w terenie dzięki którym można prędko odzyskać pieniądze. Windykacja Siedlce inaczej najlepsza forma odzyskania należności jeżeli chodzi o windykacje. Windykacje dzielimy na klika etapów są to etapy uzależnione od stopnia skomplikowania sprawy i od założonego planu działania w danej sprawie jeżeli chodzi o windykacje. Windykacja przed-sądowa polega na działaniach bez udziału sądu zmierzających aż do odzyskania należności. Taka windykacja jest na pełnia niewiele skuteczna jeżeli chodzi o windykacje dłużników trudnych, wtedy przydaje się windykacja sądowa ewentualnie Windykacja Sieradz. Biznes działając na drodze sądowej ma w tym momencie większe możliwości załatwienia sprawy pozytywnie dla swojego Klienta. Windykacja taka skupia sie na złożeniu pozwu aż do sądu dzięki takiej procedurze sąd potwierdza egzystencja takiej należności wydając nakaz zapłaty. windykacja Radom działa skutecznie dalej iżby porto windykować. Biznes windykacyjna po uzyskaniu takiego nakazu zapłaty wobec dłużnika prawdopodobnie dokonać egzekucji komorniczej. Windykacja Suwalki egzekucja jest prowadzona przez KOMORNIKA sądowego który prawdopodobnie zająć czterokołowiec, miejsce stałego pobytu, pieniądze, pensje itd. Wtedy windykacja staje się na 100% skuteczna. Natomiast dłużnik oddaje windykacji wszystkie swoje dobra tudzież stara sie iżby wypadek była załatwiona. Po oddaniu pieniędzy przez dłużnika pospołu z odsetkami windykacja zakańcza swoje działania w danje sprawie windykacyjnej.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agent nieruchomości »

  Poszukujesz biura nieruchomości? Pomoc oferowanej strony z całą pewnością okaże się pomocna gdyż dzięki niej masz okazję skorzystania z pomocy biura nieruchomości. Nieruchomości to nie tylko mieszkania, domy lecz również place na, jakich bardzo licznie zaczynamy budowę. Jeżeli jesteśmy zaciekawieni pożyczkami bez wątpienia odszukamy mnóstwo ich rodzaj, z jakich wybierzemy tego typu pożyczki jakie tobie odpowiadają. Trzeba poszukać tego typu, do jakich nie potrzebny jest tobie weksel. Powinniśmy starać się spłacać pożyczki systematycznie by windykacja się o nie nie upominała. Ubezpieczenia to korzystna forma waszego dodatkowego zabezpieczenia na przykład kredytu albo też pożyczki.

  Data dodania: 29 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Długi Poznań Monitoring wierzytelności Antywindykacja »

  Długoletnie doświadczeni w windykacji (sięgające 1998 roku) pozwala naszej kancelarii prawnej i naszym prawnikom na podjęcie się praktycznie każdego zlecenia. Nawet takiego, które inne firmy windykacyjne zostało oddane walkowerem.
  Jesteśmy lepsi - sprawdź nas... Jeśli jesteś dłużnikiem pomożemy Ci pozbyć się windykatorów.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin »

  Kancelaria adwokacka Knieć & Knieć jest ukierunkowana na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych.
  Tworzą ją adwokat Anna Wypych Knieć oraz adwokat Jarosław Knieć we współpracy z innymi prawnikami w tym radcami prawnymi i aplikantami. Kancelaria posiada stałe oddziały w Lublinie i w Warszawie, obsługuje jednakże Klientów z całego kraju.
  Kancelaria na stałe współpracuje z notariuszem, rzecznikiem patentowym i wykwalifikowanymi rzeczoznawcami majątkowymi.
  Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców i osoby fizyczne.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Faktoring »

  Utrzymuj pieniądze pod sztywną ochroną z spółką Jatex Finanse SA i nie dopuść do tego, aby w latach zastoju ekonomicznego kłopoty finansowe dosięgły też twój interes. Jatex, to grupa specjalistów finansowych, których przedsięwzięcia pomagają przedsiębiorstwom jak i jednostkom fizycznym wykaraskać się z zadłużenia. Firma przekazuje takie usługi jak: faktoring, monitoring należności czy windykacja. Za sprawą podejmowanym szybkim działaniom udało się do tej pory dopomóc ogromnej ilości klientów, którzy bez tej pomocy musieliby oznajmić bankructwo. Nie ociągaj się i skontaktuj się z naszymi specjalistami i zrób użytek z naszej usługi.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania powypadkowe »

  Odszkodowanie – mimo, że nam się należy to bardzo trudno jest je zdobyć. Dochodzenie odszkodowań jest tym, w czym specjalizuje się nasza firma, dlatego jeśli masz problem lub po prostu chcesz zaoszczędzić nerwy, skontaktuj się z nami. Odszkodowania powypadkowe i odszkodowania komunikacyjne są dla firm ubezpieczeniowych najłatwiejszym sposobem na oszczędzanie pieniędzy. Windykacja należności do tej pory nie da pożądanych skutków? Z nami się to zmieni. Problemem nie jest także zdobycie odszkodowanie za błąd medyczny. Nasi specjaliści poradzą sobie z każdym tematem. Nie zostałeś uwzględniony w testamencie, a myślisz, że Ci się to należało? Tak zwane spadki zachowki nie mają przed nami żadnych tajemnic. Ponadto, jeśli interesuje Cię oferta współpracy z naszą firmą, jesteśmy otwarci na jej podjęcie. Skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 09 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • windykacja długów »

  Drogi Internauto proces windykacji długów swoich należności jest bardzo skomplikowany i żmudny . Możemy Ci ułatwić drogę dojścia do swoich zaległych wierzytelności. Przy fachowej pomocy z udziałem prawników w sposób skuteczny zredagujesz odpowiednie pismo ponaglające dla twojego dłużnika. Jesteśmy firmą którą cechuje skuteczność w działaniu i nie odpuszczamy żadnej nawet najbardziej skomplikowanej sprawy. Stawiamy sobie za cel eliminację nierzetelnych wierzycieli. Jeżeli jesteś zdeterminowany do podjęcia walki z naszą pomocą nie zastanawiaj się dłużej tylko zarejestruj się na naszej stronie. Od momentu rejestracji jesteśmy do twojej dyspozycji służymy wiedzą i umiejętnościami w rozwiązywaniu trudnych spraw. Czekamy na Ciebie na naszej portalu internetowym nie daj się już dłużej oszukiwać nieuczciwym kontrahentom.

  Data dodania: 10 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Dochodzenia Wierzytelności Ultimatum »

  Skutecznie odzyskamy Twoje należności od firm, od osób prywatnych na terenie kraju i za granicą.
  Windykacja należności z tytułu:
  - faktur za usługi i dostawy
  - umów pożyczki
  - umów zawartych ustnie
  - umów o pracę
  - niewykonania umowy, zaliczek, kar umownych
  - spraw pokomorniczych
  - spraw przedawnionych
  - zapisów niedozwolonych
  - spraw alimentacyjnych
  Standardowy okres windykacji polubownej tj. sprawdzenie dłużnika, negocjacje, upublicznienie długu, wpis do rejestru, giełde wierzytelności trwa do 14 dni, po tym terminie kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego.
  W szczególnie trudnych sprawach po ustaleniu majątku oraz miejsca pobytu dłużnika przeprowadzamy windykację terenową/twardą.
  Minimalizujemy Państwa koszty i czas działając poprzez Elektroniczne Postepowanie Upominawcze, reprezentujemy Państwa na każdym etapie postępowania, współpracują z nami adwokaci, radcowie, biegli sądowi, notariusze oraz starannie wybrani komornicy.

  Data dodania: 06 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Kancelaria oferuje kompleksową obsługę zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Windykacja wierzytelności, kancelaria świadczy usługi w zakresie egzekucji należności. Doradzamy w sprawach spadkowych. Sporządzamy i negocjujemy umowy, np. Umowy najmu, umowy pożyczki, umowy o dzieło. Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.
  Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
  Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość.
  Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 27 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie długów »

  Kancelaria Prawna Pactum jako zespół doświadczonych prawników i radców prawnych, zajmuje się profesjonalnym i skutecznym dochodzeniem roszczeń finansowych. Dzięki współpracy z kancelarią nasi Klienci otrzymają konieczne wsparcie merytoryczne niezbędne w procesie odzyskiwania długów.

  Spektrum działań kancelarii stanowi zarówno prewencja w zakresie konieczności późniejszego odzyskiwania długów, optymalizacja procesu windykacji wewnętrznej Klienta jak i obsługa wierzytelności w postaci windykacji "miękkiej", postępowania Sądowego oraz współpracy z komornikiem w prowadzonej egzekucji.

  W pierwszej kolejności pomagamy naszym Klientom w organizowaniu wewnętrznych procedur postępowań, szkoleń dla pracowników, oraz udostępniamy wiedzę merytoryczną Kancelarii dla osób obsługujących procesy odzyskiwania długów w Państwa firmie.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »