Angielski OnlineStrony związane z hasłem 'salon volvo':

 • Autoryzowany Dealer Volvo Car Czestochowa »

  Korzystanie z usług autoryzowanego dealera to idealne rozwiązanie pomiędzy kupnem nowego samochodu, a nabyciem pojazdu używanego. Autoryzowany dealer Volvo posiada samochody, których stan techniczny został dogłębnie sprawdzony przez wykwalifikowanych mechaników. Oferta dealera jest bogata i obfituje zarówno w samochody nowsze jak i starsze. Porównując z innymi samochodami używanymi, modele autoryzowanego dealera wyróżniają się pod względem jakości stanu technicznego, jednocześnie są tańsze od pojazdów prosto z salonu, dzięki czemu są idealną opcją dla kierowców szukających niezawodnych samochodów w przystępnej cenie. Przed zakupem pojazdu możliwe jest umówienie jazdy testowej w celu przetestowania samochodu w warunkach drogowych.

  Ofertę autoryzowanych dealerów można znaleźć zarówno na oficjalnej witrynie internetowej Volvo jak i na stronach zaufanych partnerów współpracujących z marką Volvo.

  Data dodania: 17 11 2022 · szczegóły wpisu »
 • Autoryzowany Dealer Volvo Katowice »

  Autoryzowany Dealer Volvo to firma, która scala skandynawskie technologie i globalne pragnienia motoryzacyjne. Niewymuszona elegancja, ponadczasowa linia i rozsądna cena to znaki rozpoznawcze tej firmy. Przez wiele lat zdobywaliśmy zaufanie wśród wielu klientów, a ich oczekiwania były dla nas natchnieniem do stworzenia legendarnej marki chwalonej za wygodę kierowania i wysoki poziom bezpieczeństwa. Dziś i Ty możesz poczuć historię, która wielu rozkochała.

  wszystkie samochody można dowolnie konfigurować, dzięki czemu otrzymasz swój dopasowany model Volvo. Inteligentna technologia zaskoczy Cię swoim standardem ułatwienia codziennego poruszania się, a linia hybryd i pojazdów elektrycznych namacalnie wesprze w walce o czystsze środowisko.

  U nas znajdziesz kompletną ofertę samochodów Volvo dostępnych na miejscu i na życzenie:

  Najnowsza linia hybryd Recharge - Volvo stworzone z myślą o środowisku naturalne: XC90, XC60, XC40 i V90, V60, S90, S60 Recharge Plug-in;
  Pojemne kombi V90 i V60;
  Elegancki sedan S90 i S60;
  Unikatowy SUV XC90, XC60 i XC40;
  Stuprocentowo elektryczny kompaktowy SUV XC40.
  Który samochód Volvo wybierzesz?

  Data dodania: 13 09 2022 · szczegóły wpisu »