Angielski OnlineStrony związane z hasłem 'oprogramowanie':

1 · 2 · następna strona »
 • Komputery - programy »

  W jaki sposób utworzyć backup w SQL Server, w jaki sposób wyłączyć samoczynne aktualizacje dla Adobe Reader, w jaki sposób przywrócić system operacyjny do określonej daty? Tego typu tematy z zakresu sprzętu komputerowego, systemów operacyjnych, programów, pracy w sieci podejmuje strona www ?Komputery - sieci komputerowe?. Serwis stanowi też przestrzeń na dzielenie się użytkowników swoimi uwagami na temat oprogramowania.
  Omawiane programy komputerowe prezentowane są razem z rzutami ekranów omawianego programu.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie Dla Firm »

  Firma Quality Business Software jest producentem aplikacji dla firm, zajmującą się w kreowaniu programów na konkretne potrzeby firmy.
  Nasza oferta obejmuje oprogramowanie do takich czynności jak chociażby inwentaryzacja środków trwałych.
  W dodatku nasza firma zajmuje się programowaniem, instalacją, serwisem i monitoringiem specjalistycznych sieci oprogramowania do potrzeb większych firm.
  Wieloletnie doświadczenie naszej firmy, wykwalifikowany zespół programistów jak również profesjonalna obsługa i doradztwo zapewniły kształtowanie pozytywnego wizerunku Quality Business Software w ciągu ostatnich lat.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron www Myślenice »

  Proponujemy usługi z obrębu: projektowanie stron www Myślenice, sklepów internetowych, systemów rezerwacji on-line, pozycjonowania jak również aplikacji i multimediów. Posiadamy autorskie produkty IT dla biznesu. Naszych Klientów wspieramy m.in. poprzez stałą opiekę techniczną, reklamę w Internecie Kraków.Aranżujemy ogólnopolskie akcje promocyjne i internetowe kampanie reklamowe wspierane reklamami ATL i BTL. W ramach działań promocyjnych zajmujemy się też projektowaniem i drukiem reklam zewnętrznych, ulotek, wizytówek ect. Działamy w całej Polsce poprzez sieć przedstawicielstw.Wciąż rozwijamy naszą ofertę, pragnąc ofiarować kompleksowe usługi w gałęzi internetowej i wspierać innych biznesmenów w świecie Internetu.Pozycjonowanie jest procesem ( 1-2 miesięcznym lub dłuższym) pozyskiwania i utrzymywania wysokich pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek, głównie Google (95% wyszukiwań w Polsce). Efektem usługi jest wypromowanie serwisu na gwarantowanemiejsca, a to skutkuje często sporym wzrostem liczby odwiedzin. Za uzyskane rezultaty najczęściej pobierane są miesięczne, przy czym pierwsze trzy lokaty od góry są płatne 100% (TOP 3) a wyniki od 4 do 10 pozycji (TOP 10) jedynie, wyłącznie 50%. W przypadku braku wyników, klient nie ponosi żadnych wydatków. Ta zasada wraz z miesięcznymi raportami pozycji fraz daje gwarantowaną pozycję Klientowi.

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla przedsiębiorstw »

  Obowiązek prowadzenia księgowości firmy jest w naszym kraju narzucony z góry, przez szczególne ustawy i przepisy. Posiadanie księgowości to opoka na której prowadzący swoją działalność gospodarczą rozlicza się z Urzędem Skarbowym. Komputeryzacja rzecz jasna miała niemały wpływ na tę formę pracy. Program księgowy zastąpił obecnie wiele obowiązków, które musiały być przeprowadzane na kartce papieru. Umożliwiło to wielkie przyśpieszenie niektórych czynności. Informatyzacja procesu księgowości ? nadal nie ustająca ? jak wiadomo uprzyjemniła zadanie samym zawodowym księgowym.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • BPSC SA- Systemy ERP »

  System Impuls 5 jest produktem firmy BPSC. System erp ten, oparty jest w znacznym stopniu na bazie Oracle. Posiada wiele aplikacji mających na celu pomagać w zarządzaniu kapitałem przedsiębiorstwa. Także wspomaga wiele działów w firmie, takich jak m.in. transport,dział personalny czy obieg dokumentacji lub obsługa klientów. Impuls 5 jest obecnie najnowocześniejszym systemem dla firm.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dedykowane oprogramowanie dla sklepów internetowych »

  Teraz dużo rzeczy niesamowicie prędko się zmienia. Chcemy mieć niebywale sprawny dostęp do każdej informacji. Gdy nadzorujesz jakikolwiek butik niewątpliwie dla Ciebie stworzono dedykowane oprogramowanie dla sklepów internetowych. Sprzedawanie on-line nasila się potwornie szybko. Liczne grono ludzi dopasowuje się do takiego sposobu kupowania. Przez 4 lata niezwykle zwiększyła się grupa firm zakupujących w internecie. Mniemam, iż dedykowane oprogramowanie dla sklepów internetowych stało się fundamentalną sprawą aby przedrzeć się w sieci jak również uzyskać rzeszę nowych, prawdopodobnych klientów.
  Polskie społeczeństwo wyraźne się zmienia i coraz mniej odstaje od przeciętnego Europejczyka. Mamy dostęp do takich samych rozwiązań technologicznych jak inni więc korzystajmy w z nich! W dodatku wiele nowości technologicznych jest wytwarzanych przez naszych obywateli - Polaków!

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe programy »

  Niszczące oprogramowanie, trojany i podobne złośliwe oprogramowanie to częsty koszmar użytkowników pecetów prywatnych. Ani jeden pecet nie może pracować bez zabezpieczenia jaką dają aplikacje antywirusowe. Strona udostępnia najnowsze antywirusy wprost od autorów. Monitoring notebooka prywatnego przez obowiązujące antywirusy to fundamentalna zasada. Szkodliwe oprogramowanie, w szczególności na nowoczesnym Windowsie mogą wręcz zablokować funkcjonowanie na urządzeniu. Vortal udostępnia nowe wersje programów zapewniających ochronę przed zagrożeniami z sieci.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Super Księga Podatkowa (SKP) program pkpir »

  Jak radzić sobie z prowadzeniem firmy? Czy jest to banalne, czy mozolne ? Teraz ogrom osób wybiera rozwiązania komputerowe, takie jak Super Księga Podatkowa (SKP) program pkpir. Teraz każda firma ekspresowo poradzi sobie ze wszystkimi wyliczeniami. Nie musimy już biegać po specach. Każdego dnia możemy zamówić program, który pomoże nam w moment rachunki zsumować. Nie musimy zatem szukać już innych rozwiązań. Dobre oprogramowanie nie zrujnuje nam portfela. Musimy tylko wybrać kilka lepszych sprzętów i już - wszystko działa idealnie. Rozliczanie dochodów nie jest takie proste jak myślimy. Tutaj każdy detal jest istotny. Dlatego właśnie firmy kupują Super Księgę Podatkową program pkpir.
  Teraz możemy wszystko zrobić na komputerze. Firmy mają wielu klientów. Ważne jest więc, aby dokumentacje były sporządzane na już i dokładnie. Przedsiębiorca nie zawsze może sam sobie poradzić z takim wyzwaniem. Popatrzmy teraz co potrafi nasz specjalistyczny program. Musimy tylko zainstalować go na komputerze. Wspaniała opcja dla wszystkich finansowców mających działalność w swoim domu. Zobaczmy jak wiele różnych funkcji daje nam właśnie komputer. Kupujemy tylko jeden program i wszystko będzie zdecydowanie prostsze. Musimy wiedzieć z czego więc możemy korzystać mając działalność. SKP to dobry program pkpir, który świetnie sprawdza się w wielu sytuacjach tak w małych jak i średnich firmach a także w biurach rachunkowych.
  Spójrzmy jak funkcjonuje to rozwiązanie na swoim komputerze. W moment uzupełnimy potrzebne nam dokumenty. Teraz wystarczy nam tylko jeden program księgowy - Super Księga Podatkowa.

  Data dodania: 10 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron WWW »

  Nasze studio programistyczne z wprawą bazuje na bogatym doświadczeniu pracujących dla nas profesjonalistów z pionierskimi rozwiązaniami technologicznymi. Największą zaletą naszej grupy jest sztab profesjonalistów-pasjonatów, którzy wyśmienicie znają się na tym, z czym pracują. Zajmujemy się szeroką i wciąż się poszerzającą gamą działań, obejmujących między innymi tworzenie platform e-commerce, testowanie pod kątem funkcjonalności i użyteczności, optymalizację czy wdrażanie i implementację powstałych systemów. Stosowane przez naszą firmę technologie są na tyle różnorodne, że dla każdego możemy stworzyć dokładnie to, czego chce. Programowanie to nasza pasja, którą stale rozwijamy, dzięki czemu wyznaczane przez nas rozwiązania są za każdym razem wydajne, a nasze działania pozyskały nam wielu usatysfakcjonowanych klientów.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep komputerowy »

  Poszukujesz sklepu internetowego, w ktorym w dobrych cenach będziesz mógł nabyć sprzęt komputerowy? Wejdź na Sferis.pl i ciesz się znakomitym wyborem ogromnej ilości towarów. Produkty przez nas oferowane są zawsze najwyższej jakości a ich ceny zawsze są jednymi z lepszych na rynku. W swoim sklepie proponujemy naszym klientom komputery, netbooki, tablety i inne urządzenia elektroniczne. Jeżeli sam składasz swój komputer to sprawdź jakie mamy procesory, dyski twarde czy karty graficzne. Zapraszamy już dzisiaj!

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • sprzęt komputerowy Białystok »

  Jesteśmy jednym z bardziej wiodących przedsiębiorstw w branży biurowo-serwisowej istniejącym na rynku od 1991 roku. Posiadamy co niemiara różnych certyfikatów, które świadczą o jakości realizowanych przez nas usług. Nasza propozycja obejmuje między innymi takie produkty jak materiały eksploatacyjne, pieczątki, oprawę dokumentów, urządzenia biurowe, koperty, zeszyty a także sporo innych produktów. Każdy z produktów znajdujących się w naszej propozycji stoi na najlepszym poziomie. Ceny produktów, które dostarczamy są dostosowane do ich jakości i również z całą pewnością spełnią wymagania nawet w najwyższym stopniu wymagających klientów. Co więcej w przypadku większych zakupów jesteśmy w stanie zastrzec sobie system bardzo atrakcyjnych rabatów. Zakupy albo skorzystanie z naszych usług dla każdego zawsze jest bardzo udane. Zachęcamy ciepło.

  Data dodania: 06 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Program Subiekt GT Szczecin »

  Program Subiekt GT jest oprogramowaniem przeznaczonym do wystawiania faktur. Bardzo ważne jest również to, że daje możliwość prowadzenia magazynu. Jest programem bardzo intuicyjnym. Jego użytkownicy chwalą sobie jego prostotę przy jednoczesnym zachowaniu bogatej funkcjonalności. Program jest aktualizowany przez producenta, rozwijany i dostosowywany do zmieniających się przepisów prawa. Jeśli ktoś ma obawy, że z programem sobie nie poradzi można nabyć specjalne szkolenie multimedialne oraz tak zwanego telekonsultanta, który pomoże nam rozwiązać napotkane trudności po skierowaniu zapytania pod odpowiedni, dedykowany numer telefonu. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie poza Subiektem znajdują się inne programy do prowadzenia przedsiębiorstw: księgowe, płacowe, CRM -wszystkie w bardzo atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 17 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Programy komputerowe »

  NOD32, Microsoft Office, CorelDraw to przykłady z sporej bazy programów. Windows 7 Professional to jedna z wersji popularnego oprogramowania systemowego. Informatyk administrujący sieciami komputerowymi powinien znać dużo systemów. Może pracować sieci pod Novellem lub oprogramowanie takiego potentata jak Microsoft typu WINDOWS SERVER 2003.
  To zaledwie część spośród dużej ilości oprogramowania, z którym styka się systematycznie przeciętny informatyk. Tematyka zagadnień jest ogromna, liczba tematów, które mogą się pojawić w działaniu programu, w pracy komputerowca, bądź zwykłego użytkownika jest spora. Odpowiedzi dotyczących kłopotliwych zagadnień szuka się w literaturze technicznej lub obecnie często w Necie.
  Portal "Programy komputerowe" próbuje pomagać w trudnych sytuacjach użytkowników pracujących na komputerach.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • controlling »

  W wielu okolicznościach okazuje się że system erp może być w naszym kraju istotnie popularnym systemem. Mnóstwo ludzi zwyczajnie w ogóle nie wie, że coś takiego się używa jako, że najczęściej tego typu ludzi w ogóle to nie ciekawi. Nie można wszak zaprzeczać, że controlling może znajdować się w obrębie zainteresowań jedynie jak również tylko jakichś przedsiębiorstw, jakie mają zamiar wprowadzić ten system w życie. Oczywiście system ów może być jak najbardziej konieczny w sytuacjach, kiedy jest oczywiste że faktycznie będziemy chcieli go mieć w swojej firmie. Najpierw jednak zawsze wypada odrobinę więcej dowiedzieć się, czym może być erp  a dopiero potem zacząć go wykorzystywać. Nie ma przecież nigdy sensu stosować czegoś, co tak naprawdę nie jest pod żadnym względem nam znane. W tym stanie rzeczy przecież może być tak, że raczej uda nam się popełnić wiele błędów a kierując swoją własną firmą zupełnie nikt nie chce takich błędów popełniać. Z pewnością lepszym rozwiązaniem w tym momencie jest po prostu gotowość na to, aby wynająć odpowiedniego fachowca, jaki będzie w stanie zająć się w gruncie rzeczy dokładnie wszystkim, co może być związane z tym właśnie systemem. Przy tym w każdym przypadku zaleca się, żeby osoba prowadząca firmę lub jej właściciel mniej więcej posoadali orientację w temacie. Ktoś wszak zawsze będzie musiał sprawdzać odpowiednich fachowców. Przecież nigdy nie można doprowadzić do sytuacji, w jakie j jakakolwiek osoba może poczuć się oczywiście za pewnie a przede wszystkim nie można dopuścić do takiej sytacji, w jakie j dany człowiek może działać bez jakiekolwiek kontroli jak i nadzoru ze strony innych osób zatrudnionych w firmie.

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • System ERP SAP Business One »

  Czy szukasz oprogramowania dla firmhttp://supremis.pl/produkty/oprogramowanie-dla-firm.html?view=tidesoftware? Na rynku jest wiele rozwiązań, ale największą renomą cieszą się produkty marki SAP. Mają w swoim standardzie wiele modułów: CRM, kadry i płace, program nieruchomości, program magazynowy. System ERP http://supremis.pl/uslugi/wdrozenia-systemow-erp.html to program do zarządzania, który pomoże w szybszym wykonywaniu obowiązków. http://supremis.pl/produkty/sap-business-one.html

  Data dodania: 18 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ocena kompetencji »

  Jeśli chciałbyś posiąść arkana sprawnej rekrutacji, które umożliwią ci odnalezienie i wyłonienie właściwych osób do pracy na daną posadę to koniecznie zapoznaj się z usługami Biura Projektowania Systemów Cyfrowych. Zaprogramowany przez nie program mHR usprawnia wszelkie funkcje związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi w miejscach pracy. Skrupulatny opis stanowiska to jeden z wielu składników, który oddziałuje na możność znalezienia konkretnego kandydata na dane stanowisko, a razem z asystą systemu mHR możliwa będzie także właściwa ocena kompetencji pracowników. Wypróbuj możliwości systemu mHR i skorzystaj z unikatowej oferty, aby podwyższyć produktywność procesu rekrutacyjnego.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory Danych »

  Dostarczaniem urządzeń przeznaczonych dla wszelkiego typu przedsiębiorców oraz supermarketów zajmujemy się od ponad dekady. W lokalnej ofercie odkrywają się takie urządzenia jak kasy fiskalne, drukarki paragonów, profesjonalne narzędzia wspomagające administrowanie gastronomią, czy supermarketem. W związku ze zmianami w ustawodawstwie fiskalnym w lokalnej ofercie pojawiły się także niedrogie kasy dla lekarzy. W wielkopolskich sklepach stacjonarnych oraz na witrynach www można prócz tego nabyć aplikacje pomocne w zarządzaniu gastronomią oraz użyteczne poradniki.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Download »

  Strona pod adresem bestdownload.pl powstała z koncepcją o odbiorcach internetu poszukujących konkretnych plików, oprogramowania, multimediów, czy gier. Witryna użycza jasno sklasyfikowaną bazę wielu pozycji. Najpopularniejsze pliki ściągane za sprawą internatów posiadają swój ranking, tuż obok nowości w serwisie. Różnorodna tematyka plików pozwala na wyodrębnienie pokaźnych kategorii i podkategorii, które mają na celu udogodnienie poruszania się w serwisie. Czytelnym uproszczeniem jest wyszukiwarka, lecz dodatkowo charakterystyka widniejący pod dostarczanym w systemie download pliku. Uruchomiony system umieszczania komentarzy akceptuje na wystawienie oceny, jak na przykład i ujęcie w słowa osobistej oceny, czy uwagi dotyczącej danej pozycji z bazy pobieralni.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z oprogramowaniem »

  Szukasz oprogramowania, które zadowoli Twoje oczekiwania? Zapraszamy do zaznajomienia się z bogatą ofertą własnej przedsiębiorstwa, w jakiej znaleźć można oprogramowanie dla programistów jak również administratorów sieci. Sprzedaż oprogramowania podejmuje się poprzez nasz sklep internetowy, dzięki temu zakupy są ekspresowe a także łatwe. Oprogramowanie sklep sprzedaje programy każdego modelu, między innymi do powstawania grafik 3D, anti-malware, robienia stron internetowych a także sporo pozostałych. Nasz sklep z oprogramowaniem to gwarancja ekspresowych zakupów. W przypadku niedoboru danego oprogramowania w swej ofercie, jesteśmy w stanie natychmiast dać go dla rodzimego użytkownika. Proponujemy pomoc w obszarze wykorzystywania z dopłat unijnych - wystawiamy nieodzowne dowody kupna, w tymże faktury. Zachęcamy do współpracy jednostki prywatne, niewielkich przedsiębiorców prowadzących jednoosobowe firmy, i ogromne korporacje oraz przedsiębiorstwa. Dajemy ponadto ofertę stosowania z opcji zakupu oprogramowań na raty, jest to więc świetne wyjście dla owych, którzy nie mogą wydać jednorazowo całej kwoty pieniędzy na zakup oprogramowania.

  Data dodania: 25 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • oprogramowanie »

  Szukasz informacji na temat sprzętu komputerowego? Wspaniale trafiłeś ponieważ nasza strona online ma już przyszykowany dla wszystkich zainteresowanych portal komputerowy, dzięki jakiemu uzyskamy już wiele wiadomości. Większość z was posiada okazję znalezienia wiadomości nie tylko o takim sprzęcie jakim jest sprzęt komputerowy, ale również znajdziemy pliki do pobrania. Wyszukamy także wiadomości dotyczące takich sieci którymi są sieci komputerowe lub oprogramowanie, jakie jest nam bardzo pomocne. Forum zapewni wam sposobność wymiany opinii z innymi jego użytkownikami, dzięki temu posiadamy okazję uzyskania większości istotnych porad.

  Data dodania: 01 09 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »