Angielski OnlineStrony związane z hasłem 'mieszkania':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Biuro nieruchomości Wągrowiec, domy Oborniki - AVEST »

  Nasi agenci każdego dnia szukają nie tyle co nowych nieruchomości w Wągrowcu co dobrych cenowo zarówno dla sprzedających jak i kupujących. Domy w Obornikach są dobrą atrakcją dla Polaków chcących pracować na stałe w Poznaniu i szukających pracy w największej aglomeracji Wielkopolski. Ponadto dzięki Nam możesz dobrać odpowiedni kredyt na zakup nieruchomości. AVEST TEAM - to drużyna dla Ciebie zawsze profesjonalna i z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Zaufaj naszym kompetencjom.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania w Warszawie - blog o nieruchomościach »

  W portalach internetowych, jak i w gazetach i na różnego rodzaju tablicach miejskich znajdziemy ogłoszenia nieruchomości. Niezależnie od tego, gdzie się one znajdują, - w zasadzie za każdym razem pojawia się na nie jakiś odzew. Zwykle jednak sprzedawcy zamieszczają teraz swe ogłoszenia nieruchomości w sieci, bo coraz więcej osób ma dostęp do takiego medium i w ten sposób właściwe mieszkanie bądź dom można znaleźć szybko, a ogłoszenie zawsze czytają setki ludzi.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania bezpośrednio »

  Adresowo to witryna internetowa poświęcona dodawaniu oraz szukaniu ogłoszeń dotyczących nieruchomości na terenie Pomorza. Jeśli szukasz mieszkania w m.in.: Pucku, Słupsku, Kartuzach, Wejherowie, Gdyni przeznaczona jest dla Ciebie. Wystarczy wprowadzić swoje kryteria wyszukiwania w wyszukiwarce zamieszczonej na stronie internetowej a po chwili będzie można ujrzeć pasujące wyniki wyszukiwania. Z nami znalezienie nieruchomości to pestka. Naszym plusem jest fakt, że sprzedaż odbywa się bez pośredników.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawy blog wielotematyczny »

  Buduje się w całej Polsce jednak, w jednych regionach jest to więcej inwestycji, podczas gdy w innych jest to mniej. Jednak jak podają rankingi oraz statystyki najwięcej mieszkań oraz domów powstaje w stolicy oraz jej okolicy. Zresztą widać to po wpisach do przeglądarek internetowych. Nadzwyczaj często wpisuje się tam frazę mieszkania na sprzedaż Warszawa. To właśnie na tych stronach, które wyświetlą się po wstukaniu tej frazy, ogłaszają się developerzy czy osoby prywatne, które posiadają do zaoferowania mieszkania tym, którzy chcą zamieszkać w swoim ?własnym M?. Lokale mieszkalne są bardzo różne: od małych ?kawalerek?, do dużych i przestronnych apartamentów, za które trzeba zapłacić bardzo duże pieniądze. Wstukując frazę mieszkania na sprzedaż Warszawa, możemy więc przebierać w ofertach. Żadne inne polskie miasto nie ma tyle ofert co Warszawa. Ale nie ma się czemu dziwić. To właśnie do tego miasta stale napływają nowe osoby, które muszą gdzieś mieszkać, więc poszukują lokali do wynajęcia albo kupna. A na popyt, zawsze odpowiada podaż ze strony budowlańców.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia nieruchomości »

  Może czas na zmiany? Szukasz domu a może działki, aby wybudować swój wymarzony dom? Jeśli tak to idealnie trafiłeś. Portal CzasZamieszkac.pl przedstawia Państwu ogromną bazę ofert związanych z różnymi ofertami nieruchomości. Planujesz przeprowadzkę? Nasz serwis Ci w tym pomoże ? dzięki naszym licznym ofertom wyszukasz inną nieruchomość pasującą do Twojego kryterium wyszukiwania. Nie czekaj, tylko już teraz zobacz interesujące Cię oferty znajdujące się w naszym portalu. Zapraszamy!

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o mieszkaniach w Poznaniu »

  Mnóstwo ogłoszeń występujących w prasie odnoszą się do nieruchomości. Przeglądają je na równo osoby sprzedający mieszkania, jak i ludzie mający zamiar nabyć dom. Z tego faktu zadowoleni są wszyscy, którzy mają zamiar jak najszybciej podpisać kontrakt, gdyż zależy im na czasie. Nieruchomości w wielu sytuacjach zmieniają właścicieli bardzo szybko, co sprawia że można powiększyć majątek błyskawicznie. Z tego powodu wiele ludzi, kiedyś ubogich obecnie są zamożni. Jednak nie często odnosi się sukces i należy podczas całego aktu uważać.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o nieruchomościach na Śląsku »

  Wiele osób, które zainwestowało swoje pieniądze kupując nieruchomość, chciałoby, aby na bieżąco zarabiała ona dla niego pieniądze. By to zrobić, dobrze jest nieruchomość wynająć. Jednak gdzie znaleźć osoby, które szukają lokum? Jeżeli mieszkanie znajduje się na przykład w Wrocławiu, należy pokazać naszą intencje w portalach ogłoszeniowych w rubryce domy do wynajęcia. To właśnie w takich działach, osoby, które w naszej stolicy chcą wynająć dom, szukają lokali, w których chciały by mieszkać. Należy podać jak duże jest mieszkanie, jak jest umeblowane jednak przede wszystkim powinniśmy określić, jaka kwota nas interesuje, za wynajęcie. Nie należy przesadzać z jej wysokością, gdyż możemy wtedy mieć problemy ze znalezieniem chętnego. Jeśli nie wiemy, jak takie ceny się kształtują, możemy sami przeglądać działy mieszkania do wynajęcia Warszawa, aby zobaczyć, na jakim poziomie cenowym znajdują się konkurencyjne oferty. Dzięki temu, nasza oferta nie będzie ani za wysoka, ani za niska i będziemy mieli okazję na szybkie znalezienie klienta.

  Data dodania: 05 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o dolnośląskich nieruchomościach »


  Dużej liczbie polskich miastach, których gospodarki są dobrze rozwinięte i zorganizowane często brakuje siły roboczej. Szczególnie chodzi tu o pracowników wykwalifikowanych. Z tego powodu od czasu do czasu, władze tych miast, organizują specjalne kampanie, które mają nakłonić ludzi do przyjazdu do nich i podjęciu pracy. A wiadomo, że gdy ktoś zmienia miejsce swojego pobytu, potrzebuje min. jakiegoś lokum. I w tym wypadku samorządy również wykazują się aktywnością. Przykładem może tu być Wrocław Została utworzona specjalna strona internetowa pod nazwą tanie noclegi Wrocław. Osoby, które są zainteresowane przyjazdem i poszukują przejściowej kwatery, mogą na tej stronie znaleźć wszelkie możliwe informacje o ofertach wynajęcia pokoju w hotelach czy w kwaterach prywatnych. Jak sama nazwa tego portalu wskazuje: tanie noclegi Wrocław, prezentowane oferty są bardzo atrakcyjne pod względem cenowym. Jest to więc idealna alternatywa dla wszystkich tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w tym mieście. A gdy wszystko pójdzie dobrze, po jakimś czasie można zmienić lokum i znaleźć dla siebie coś, co posiada wyższy standard lub kupić jakieś mieszkanie własnościowe.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o nieruchomościach »

  Gdy jedziemy drogami, oglądamy mnóstwo domów. Są one ogromne albo skromne. Jest to uzależnione od liczebności osób, którzy w nim mieszkają. gdy rodzina jest liczna potrzebuje ona sporo pomieszczeń by każdy czuł się komfortowo. Oczywiście jest to powiązane z większymi wydatkami w trakcie budowania. Przez to spora ilość osób decyduje się na domy niewielkie, szczególnie kiedy mają niedużo pociech. Domy te są o wiele łatwiejsze w powstawaniu więc często na nie decydują się rodziny.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o działkach oraz budynkach »

  Dokonać wyceny mieszkania może dokonać rzeczoznawca majątkowy, który określa w szczególności takie wartości: wartość rynkową nieruchomości, wartość odtworzeniową nieruchomości oraz wartość katastralną nieruchomości. Wartość rynkowa nieruchomości to nieruchomości, które są przedmiotem obrotu. Wartość ta jest przewidywana na podstawie nieruchomości, uwzględniając ceny transakcyjne, które były spełnione przy warunkach określonych w art. 151.1 Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Natomiast wartość odtworzeniową nieruchomości jest określana dla nieruchomości, które nie mogą być przedmiotem obrotu rynkowego, a także w przypadku, gdy wymagają tego szczególne przepisy. Wartość takiej nieruchomości równa się kosztom jej odtworzenia, uwzględniając jej zużycie. Ostatnią wartością, jaką wycenia rzeczoznawca majątkowy jest wartość katastralna nieruchomości. Wartość,która oszacowana jest w tym przypadku odnosi się do nieruchomości, które wymienione są w przepisach o podatku od nieruchomości.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie mieszkania »

  Czy zdajesz sobie sprawę w jakim stopniu ważne jest zabezpieczenie swojego własnego domu? Bez polisy nie masz co liczyć na wypłatę jakiegokolwiek odszkodowania za uszkodzone mienie. Stąd już w tym momencie zastanów się nad tym i wybierz właściwe dla Ciebie ubezpieczenie. Na rynku jest ogrom interesujących ofert, firmy ubezpieczeniowe starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom swych klientów i przygotowują pakiety, jakie są w dużej mierze tańsze od zwykłych ubezpieczeń. Nie zwlekaj zbyt długo i zapoznaj się z nimi, na pewno odnajdziesz te, jakie niewątpliwie zadowolą Twoje oczekiwania.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Warszawa - Homebest; Mieszkania Warszawa, Domy Warszawa - Homebest »

  Obecnie, ludzie zazwyczaj szukają tych miejsc do zamieszkania w których żyje się łatwiej, nie ma problemów ze znalezieniem pracy, szkoły dla dzieci, albo miejscowości, w których istnieje możliwość ?rozerwać się? w czasie wolnym. Z całą pewnością taką miejscowością w naszym kraju jest Warszawa. Zapewnia ona dużo lepsze warunki do zamieszkania, niż pozostałe miasta. Jest to widoczne w statystykach wyszukiwarek internetowych. Fraza nieruchomości Warszawa jest często w czołówce, jeśli chodzi o ilości wpisów. Można powiedzieć, że ludzie po prostu szukają dla siebie miejsca, gdzie mogli by zamieszkać. A że nasza stolica ma dużo do zaoferowania w tym względzie, toteż kupno domu czy mieszkania warszawa nie jest dużym problemem. Fraza mieszkanie warszawa, która jest wpisywana do wyszukiwarek ewentualni kupcy, pomaga im w szybszym znalezieniu jakiegoś upragnionego lokalu. A jako że do naszej stolicy, w dalszym ciągu napływa coraz większa liczba ludzi, poszukujących łatwiejszego życia, należy się spodziewać, ze hasło nieruchomości Warszawa, w dalszym ciągu będzie usytuowana na pierwszych miejscach statystyk większości przeglądarek.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mój blog o Siedlcach »

  Kiedy nabywamy dom w celach inwestycyjnych, dobrym rozwiązaniem, które jeszcze bardziej podnosi zyski uzyskane z tego przedsięwzięcia, jest jego wynajęcie. Dzięki temu, osiągamy stałe miesięczne dochody, dzięki którym możemy na przykład spłacać miesięczną ratę w banku. A wartość mieszkania w tym czasie stale rośnie. Ale co zrobić, kiedy nie znamy nikogo, kto chciałby zamieszkać w naszym lokalu? Jeżeli mieszkamy w stolicy, możemy umieścić w Internecie albo miejscowej gazecie ogłoszenie: mieszkanie do wynajęcia Warszawa. I nie pozostanie nam teraz nic innego, jak tylko oczekiwać na odzew osób, które szukają lukom. Możemy być pewni, że po dodaniu ogłoszenia mieszkanie do wynajęcia Warszawa, znajdzie się bardzo wiele chętnych osób. Tym bardziej, jeżeli jest ono położone w atrakcyjnej dzielnicy, lub kiedy czynsz nie jest zbyt wysoki. Należy wówczas wybrać tylko najbardziej wiarygodną osobę, która będzie płacić czynsz regularnie oraz nie zdemoluje nam lokalu, a później cieszyć się rosnącą sumką w portfelu.

  Data dodania: 03 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości w Katowicach »

  Internet w życiu każdego zaczyna odgrywać coraz ważniejszą rolę. I to czasami nie zdajemy sobie z tego sprawy. Coraz częściej dokonujemy przez to urządzenie zakupów, załatwiamy sprawy urzędowe, czy nawet zaciągamy kredyty. Internet zastępuje również dotychczasowe zadania prasy. Nie chodzi tu tylko o wiadomości ale również o inne działy. Dobrym przykładem są tutaj ogłoszenia nieruchomości, samochody, usługi ? wszystko to możemy obecnie znaleźć w sieci internetowej. Z całą pewnością, jest to rozwiązanie praktyczniejsze, gdyż w jednym miejscu możemy znaleźć bardzo dużo ofert. Szczególnie, jeśli ktoś jest zainteresowany działem ogłoszenia nieruchomości. W tego typu ogłoszeniach, zazwyczaj oprócz podstawowych informacji o nieruchomości, są zamieszczane zdjęcia, które bardzo ułatwiają wyrobieniu sobie wstępnej oceny i wpływają na podjęcie decyzji dotyczącej zakupu. Można więc powiedzieć, że Internet po raz kolejny ułatwia nam życie i sprawia, że możemy zaoszczędzić koszta, oraz nasz cenny czas. Możemy go przeznaczyć na nasze ulubione zajęcia.

  Data dodania: 14 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • mieszkania Wisła »

  Gorąco witamy na naszej stronie internetowej www.skkustron.com. Jesteśmy przedsiębiorstwem produkcyjno ? budowlano ? handlowym i działamy dla Państwa już od 1999 roku, i z coraz to większym zainteresowaniem naszych klientów rozwijamy swoją działalność. Fachowo zajmujemy się budowaniem mieszkań o wysokim standardzie wykorzystując przy tym tradycyjne technologie i idealne materiały. Ogromnym atutem naszych nieruchomości jest atrakcyjna lokalizacja, która w wspaniały sposób zapewnia wysoki komfort mieszkania i wypoczynku. Dla jeszcze większego zaangażowania, na specjalne życzenie klienta dostosowujemy zarówno projekty obiektów, jak i aranżacje wnętrz w taki sposób, aby jak najbardziej sprostać Państwa oczekiwaniom. Bardzo gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami. Odwiedź nas na www.sskustron.com i szczegółowo poznaj naszą działalność oraz wybierz mieszkanie dla siebie, a z pewnością się nie zawiedziesz. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 28 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Poznań »

  Zapraszamy Was do zaznajomienia się z ofertą na nowemieszkanie w Poznaniu
  Eleganckie, funkcjonalne mieszkania w stanie developerskim. Lokale położone w 3 kondygnacyjnym budynku wielorodzinnym. Budynek zbudowany z cegły w 2008 roku.
  Na obszarze osiedla istnieją tereny zielone, mikry staw otoczony drzewami, plac zabaw dla dzieci, miejsca parkingowe oraz przystanek autobusowy (przewoźnika Marco Polo) zapewniający szybki i prosty dojazd do Poznania, blisko dworzec PKP. W przyszłości w sąsiedztwie ma powstać dalszy identyczny budynek. W okolicy liczne firmy, poszukujące nowych pracowników.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie w internecie - Blog »

  Jeżeli jesteś człowiekiem ciekawym tego co dzieje się wokół Ciebie, to na sto procent docenisz mój pamiętnik internetowy. Piszę o wszystkim co nowe, interesujące i warte obserwacji. Blog traktuje głównie o nieruchomościach, pożyczkach i co do zasady rzeczach finansowych. Lansuję własny punkt widzenia, jednakże ochoczo przeczytam Twoje komentarze i ustosunkuję się do nich, jestem żądny wiedzy jak te tematy odbieracie Wy. Zapraszam dodatkowo osoby, jakie reflektowałyby wpisać coś zachęcającego do kooperacji w budowaniu czegoś faktycznie zajmującego.

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Listwy wykończeniowe »

  Z pewnością o swoje mieszkanie, a konkretnie o jego wygląd należy potrafić zadbać. To w końcu niezwykle ważne, aby np. nasz sufit cechował się elegancją.

  Po wpisaniu w wyszukiwarce internetowej listwy przysufitowe, możemy odnaleźć naprawdę wiele interesujących informacji i ofert. Generalnie tego typu akcesoria dekoracyjne warto jak najbardziej kupić przez Internet. W np. e-sklepach można bez absolutnie żadnego kłopotu zakupić dekoracje do własnego mieszkania, to pewne. A do tego akcesoria dekoracyjne kupić możemy po całkiem atrakcyjnych cenach. Wydaje się więc, iż nie ma większego kłopotu tym by ozdobić własne mieszkanie. Alternatyw jest całkiem sporo.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o podlaskich nieruchomościach »

  Kiedy idziemy ulicami miast, w szczególności dzielnic, które są dalej położone od centrum i w których znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, często możemy zauważyć tabliczki, informujące nas, że dana nieruchomość to dom na sprzedaż. Zwykle tablica ta jest umieszczona przez agencję nieruchomości, która pośredniczy w sprzedaży, ale i niektóre osoby, nie chcąc korzystać z tej formy i wystawiają dom na sprzedaż indywidualnie. Pytanie jest czy warto zainteresować się taką ofertą? Jeśli zamierzamy kupić ten dom, to czemu nie. Należy tylko dokładnie sprawdzić, dlaczego właściciel chce się pozbyć swojego domu, czy nie ma to związku z jakimiś niekorzystnymi faktami, które nie wpływają dobrze na mieszkanie w tej okolicy. Jeżeli jednak wszystko jest w porządku, a nieruchomość jest wystawiona z innych przyczyn, to gdy cena jest konkurencyjna, wówczas warto rozważyć ofertę. Ale zawsze, przed dokonaniem transakcji, należy wezwać eksperta, który sprawdzi, czy dom ten jest w odpowiednim stanie, gdyż sami najczęściej nie będziemy mogli tego sprawdzić samodzielnie.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Katowice - blog o nieruchomościach »

  Ludzie, którzy przybywają do naszej stolicy, w celu znalezienia dla siebie pracę, bardzo często na początku oglądają strony z ogłoszeniami, w których można spotkać rubryki takie jak: Sprzedaż Apartamentów Kraków. Jak bowiem łatwo się domyślić, mało osób stać na zakup mieszkania, a każdy musi gdzieś mieszkać. Z tego powodu dla takich nowo przybyłych osób, idealnym wyjściem staje się właśnie poszukiwania mieszkania pod wynajem. Znacznie zmniejsza to koszty, związane ze znalezieniem własnego lokum i pozwala na oszczędzanie pieniędzy, jeżeli w przyszłości myślimy o zakupie własnego mieszkania. Oferty w rodzaju wynajem mieszkań Warszawa, można spotkać w lokalnej prasie, czy przede wszystkim w sieci internetowej. Nie należy również zapominać o ofercie, jaką posiadają biura nieruchomości. Należy się tu jednak w tym przypadku liczyć z wyższym kosztem, związanym z obsługą całej operacji. Mamy wtedy jednak pewność, że nie zostaniemy oszukani, jak to czasami bywa w przypadku ustaleń pomiędzy prywatnymi osobami, które chcą dojść do porozumienia.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »