Angielski OnlineStrony związane z hasłem 'kancelaria':

1 · 2 · następna strona »
 • Obsługa prawna »

  Każdemu z nas może potrzebna okazać się profesjonalna i skuteczna obsługa prawna. Tego typu usługi świadczy kancelaria prawna Competia, którą możesz poznać czytając to ogłoszenie. Każdy doradca prawny zatrudniany w tej firmie zaproponować może Ci wykorzystanie swojej wiedzy, dzięki której przedstawiane przez nich porady prawne rozwiążą każdy Twój problem.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Wrocław »

  Nastawiona na obsługę osób prywatnych oraz przedsiębiorstw i instytucji kancelaria prawna we Wrocławiu. Zapewniająca szczegółową analizę zgromadzonych materiałów w sprawie oraz indywidualnej sytuacji klienta w świetle aktualnych przepisów prawa. Prawnik zapewnia ogólne doradztwo merytoryczne w kwestiach formalności, dokumentów i aktów prawnych oraz wysoką specjalizację w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie gospodarczym oraz prawie karnym. Niezwłoczność działania, dbałość o precyzję i prawidłowość udzielonych porad, elastyczność, efektywność i osobiste oddanie analizowanej sprawie. Praktyczna obsługa prawna w zakresie redagowania dokumentów i zawierania umów oraz profesjonalna reprezentacja sądowa i administracyjna.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Efektywny prawnik Częstochowa »

  Przetestuj informacje o nas na naszej stronie internetowej.Jeżeli potrzebujesz obsługi w innym języku, na przykład niemickim bądź angielskim, nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Posiadamy także biegłość w obsłudze osób z kapitałem obcym. Kancelaria prowadzi sprawy dla klientów podmiotowych, osoby gopsodarcze, spółki tudzież korporacje. Jedna z najlepszych kancelarii prawniczych Lexsmt specjalizujących się przede wszystkim w prawie gospodarczym, energetycznym oraz obrotem i stanem prawnym nieruchomości.

  Data dodania: 01 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Toruń »

  Prawnik, który sprawdzi się w każdej sprawie. Jestem prawnikiem, który szanuje czas i pieniądze swoich Klientów. Specjalizuję się w prawie rodzinnym, a dokładnie w prowadzeniu spraw rozwodowych. Dbam o subtelność, ekspresowość w rozwiązywaniu konfliktów i wygodę moich Kontrahentów. Zapewniam rzetelne doradztwo prawne, reprezentację sądową, jak i mediacje po za sądowe.
  Jestem adwokatem z bogatym doświadczeniem w zastępowaniu Klientów w sądach powszechnych. Specjalizuję się w realizacji spraw rozwodowych. Każdego dnia spotykam się z wieloma trudnościami, z jakimi skorelowana jest ta raczej niewygodna sytuacja życiowa. Za każdym razem staram się pojednać rozwodzących się współmałżonków, dbając o ich wspólne potomstwo, jak i majątek. Jeśli potrzebujesz adwokata rozwodowego, mogę Cię zapewnić, wybór mojej kancelarii to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.
  W zarejestrowanej parę lat temu kancelarii adwokackiej zgromadziłem najznakomitszych specjalistów w dziedzinie prawa cywilnego, rodzinnego, a także karnego. Prowadzimy sprawy kilku Klientów miesięcznie. W większości zarządzane przez nas sprawy kończą się dobrze dla naszych Klientów. Jesteśmy zatem kompletną i kompetentną kancelarią adwokacką radzącą sobie z najcięższymi zadaniami. Dołącz do grupy kilkuset usatysfakcjonowanych Kontrahentów. Skorzystaj z doradztwa prawnego lub wynajmij nas w roli swoich pełnomocników procesowych. Nie zawiedziesz się na naszej wiedzy i naszych praktycznych rozwiązaniach.

  Data dodania: 03 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Firma Windykacyjna ? Windykacja, Windykacja Należności, długów »

  Windykacja polubowna prowadzona jest przez Firmę Windykacyjną Mediare jako pierwszy i najważniejszy etap procesu jakim jest odzyskiwanie należności. Przede wszystkim na tym etapie zgromadzone są informacje o dłużniku w celu zainicjowania negocjacji dotyczących spłaty należności. Windykacja przez nas podejmowana zawiera wszystkie niezbędne czynności, na tym też etapie wykorzystujemy różnego rodzaju narzędzia, takie jak Giełda Długów czy BIG. Po przedstawieniu raportu z podjętych działań, w sytuacji braku pełnej satysfakcji klienta kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego, od tego momentu zajmuje się nią także wyspecjalizowany w danej gałęzi prawa radca prawny, oddelegowany przez Kancelarię Prawniczą z Konina. Po uzyskaniu prawomocnego wyroku Sądu sprawę przejmuje Komornik.
  Warto zaznaczyć, iż Windykacja Należności, którą ma w swojej ofercie Firma windykacyjna Mediare to optymalne i bezpieczne rozwiązanie dla Państwa Firmy.
  Zapewniamy maksymalny profesjonalizm przy znacznym zminimalizowaniu kosztów ponoszonych przez Klienta, ponieważ koszty dochodzenia należności pokrywamy sami. Należności w stosunku do Mediare są regulowane dopiero w momencie wyegzekwowaniu należności od dłużnika, na zasadzie prowizji od kwoty odzyskanej.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawnicza »

  Przy różnorodnych życiowych problemach niejednokrotnie zdarza się nam korzystać z porady adwokata. W aktualnym chaotycznym świecie, zwrócenie się do radcy prawnego jest korzystnym posunięciem, ponieważ taka fachowa osoba jest w stanie odpowiednio dowodzić naszą sprawą jak i może dostarczyć nam wyjątkowo efektywnych rad prawnych. Nasza kancelaria prawnicza pomaga każdemu, kto chce naszej pomocy prawnej. Oferujemy również prawną obsługę przedsiębiorstw, w bardzo profesjonalny sposób prowadzimy wszystkie sprawy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, co pozwala nam prowadzić sprawy na wysokim poziomie i z dobrym skutkiem. Kiedy przydarzy się nam już tak niemiła sytuacja jaką jest rozprawa w sądzie warto skorzystać z jakiejś fachowej kancelarii prawniczej, które będzie w stanie w profesjonalny sposób zająć się sprawą i pomóc nam w tych ciężkich chwilach. Profesjonalny prawnik naprawdę wiele może pomóc, nie tylko załatwi za nas niezbędne formalności, ale również podpowie nam jakie ruchy powinniśmy wykonać, tak więc dobry adwokat szczecin jest niezastąpioną pomocą prawną.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Komunikacyjne z OC, Kancelaria Odszkodowawcza z Krakowa »

  Główną specjalizacją Kancelarii Effect jest dochodzenie odszkodowań powypadkowych z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań za szkody osobowe (uszczerbek na zdrowiu) i rzeczowe, poniesione we wszelkich wypadkach samochodowych. Każda osoba poszkodowana w takim wypadku (kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta), która zarazem nie jest jego wyłącznym sprawcą, ma bowiem prawo do uzyskania stosownego zadośćuczynienia za doznaną krzywdę oraz odszkodowania za poniesione straty. Wysokość odszkodowania i zadośćuczynienia po wypadku zależy przede wszystkim od odniesionych przez poszkodowanego obrażeń, wpływu wypadku na jego życie i poniesionych kosztów.

  Dzięki nam, przyznane odszkodowanie jest zawsze adekwatne do poniesionej szkody i zwykle kilkukrotnie wyższe od odszkodowania wypłacanego poszkodowanemu występującemu z roszczeniem samodzielnie !

  Nasza Kancelaria uzyskuje odszkodowania po wypadkach od wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych, działających na Polskim rynku. Są to w szczególności: Allianz, Aviva, Axa Direct, Benefia, Compensa, Generali, Gothaer, HDI Asekuracja, InterRisk, ERGO Hestia, Liberty Ubezpieczenia, Link4, MTU, Proama, PZU, Warta, TUW Pocztowe, TUW "TUZ

  Data dodania: 23 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód Rzeszów »

  Kancelaria Adwokacka Rzeszów "Kancelaria24" oferuje kompleksowe usługi prawne wykonywane przez profesjonalistów. Adwokat Rzeszów - Marta Bartoń-Szpunar specjalizuje się z zakresu: prawa karnego, prawa cywilnego oraz prawa rodzinnego (rozwód, separacja, alimenty, podział majątku), gospodarczego, uzyskania odszkodowania dla osób poszkodowanych w zderzeniach komunikacyjnych oraz osób bliskich, uzyskania odszkodowania w wyniku błędu lekarskiego oraz windykacji należności (windykacja Rzeszów) i postępowania egzekucyjnego. Marta Bartoń-Szpunar reprezentuje swoich Klientów przed organami administracji publicznej na całym Podkarpaciu oraz towarzyszy w różnorakiego rodzaju negocjacjach handlowych lub biznesowych. Zajmuje się również sporządzaniem umów i dokumentów procesowych takich jak: pozwy, wnioski, apelacje, skargi kasacyjne. Siedziba kancelarii znajduje się w Rzeszowie na Placu Wolności 13.

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo medyczne kancelaria Warszawa »

  Spory prawne zawsze są problemem dla obydwu stron. Czasem istnieje możliwość, aby porozumieć się na płaszczyźnie pozasądowej, ale również wtedy może być potrzebna interwencja specjalisty, ponieważ tylko adwokat warszawa mokotów będzie wiedział w jaki sposób prowadzić skuteczne mediacje, które mogą finalnie przyczynić się do osiągnięcia kompromisu. Warto pamiętać, że rozprawa sądowa zawsze powinna być ostatecznością. Człowiek musi umieć osiągać kompromisy i jeśli jakakolwiek sprawa, która nie dotyczy wykroczeń i przestępstw ściganych z urzędu może zostać rozstrzygnięta polubownie to właśnie do tego należy dla własnych korzyści dążyć. Dobry prawnik mimo, że reprezentuje interesy Klienta podczas negocjacji powinien być bezstronny i obiektywny i właśnie to znajdziecie odwiedzając prezentowaną stronę.

  Data dodania: 08 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kbram - biuro księgowe »

  Czy wiedziałeś, że w Warszawie działa od groma biur świadcząca usługi księgowe? Ale czy aktualnie znalazłeś biuro księgowe które idealnie będzie dbać o księgowość Twojej działalności i dopilnuje punktualne sporządzanie formalności podatkowych? Ręczymy że to biuro księgowe perfekcyjnie oferuje wszystkie usługi dotyczące finansów firm. Od wielu lat funkcjonujemy pomimo ogromnej konkurencji, a ilość klientów systematycznie wzrasta z czego pokażna wielkość to firmy które otrzymali informacje o naszej sumienności od aktualnych klientów. Nie zwlekaj tylko już teraz zerknij na witrynę internetową pod którą umieszczone jest nasze biuro rachunkowe ? Tam znajdziesz wszystkie kluczowe informacje odnośnie naszych możliwości które realizujemy po nadzwyczaj przystępnej kwocie. Głównym obszarem naszych możliwości jest stolica a także poboczne miejscowości jako że kontakt z klientami jest dla naszej firmy bardzo istotny.

  Data dodania: 19 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radców prawnych »

  Ilość zadowolonych klientów i renoma na rynku świadczą o profesjonaliźmie Kancelarii KWW. Doradcy prawni współpracyjący z KWW to doświadczeni, wykształceni i ambitni ludzie, którzy pomogą rozwiązać każdy problem. Do każdej sprawy podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Szacunek do drugiej osoby widać na każdym kroku. Ma się uczucie, że naprawdę zależy im na dobru klientów. Dlatego Kancelaria Prawna KWW to najlepszy wybór, dzięki któremu będziecie mogli uporać się z każdym problemem prawnym!Doradcy prawni współpracyjący z KWW to doświadczeni, wykształceni i ambitni ludzie, którzy pomogą rozwiązać każdy problem. Do każdej sprawy podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Szacunek do drugiej osoby widać na każdym kroku. Ma się uczucie, że naprawdę zależy im na dobru klientów. Księgowosć, sprawy prawne, zajmowanie się spółkami czy zwykłe doradztwo - to wszystko znajdziecie w ich ofercie. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 12 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawo gospodarcze »

  Reklamowana strona prezentuje ofertę Kancelarii Prawa Gospodarczego i Ekologicznego. Oferta obejmuje nie jedynie prawo gospodarcze, ale też związane z wekslami. Ważne miejsce w ofercie zajmują postępowania z dziedziny prawa pracy. W zakres oferty kancelarii wchodzi wydawanie opinii prawnych. Główną specjalnością firmy jest odpowiedzialność za szkody w środowisku. Kadrę tworzą radcy prawni, adwokaci i inni doświadczeni fachowcy. W ofercie znaleźć można m.in. reprezentację przed sądami administracyjnymi.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Długi Poznań Monitoring wierzytelności Antywindykacja »

  Długoletnie doświadczeni w windykacji (sięgające 1998 roku) pozwala naszej kancelarii prawnej i naszym prawnikom na podjęcie się praktycznie każdego zlecenia. Nawet takiego, które inne firmy windykacyjne zostało oddane walkowerem.
  Jesteśmy lepsi - sprawdź nas... Jeśli jesteś dłużnikiem pomożemy Ci pozbyć się windykatorów.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Warszawa »

  Gród nad Wisłą jest dużym miastem. Można powiedzieć, iż kancelaria prawna czai się łatwo dostępna, bo jest ich wiele. Tymczasem jaki prawnik w Warszawie to Dobry prawnik Warszawa? Wybór jest doprawdy nie prosty, przede wszystkim kiedy musi szacować to laikowi. Zastanawiasz się w takim razie na co należy zwrocić uwagę. Cóż, jeżeli stykasz się pierwszy raz z prawem, nic dziwnego, iż nie masz pojęcia jak to ugryźć. Spróbujemy zatem coś rozjaśnić. Ważne są Konsultacje prawne Warszawa - a ściślej ich poziom. Dobrze jest się zdecydować na takie konsultacje prawne Warszawa i przetestować, czy aby na pewno prawnik wysławia się przystępnie i czy jego wskazówki cię satysfakcjonują. Doradztwo prawne Warszawa jest wystarczająco modnym zagadnieniem stąd bez trudu powinieneś odnaleźć w prasie lub internecie jakąś kancelarię. Jeżeli jednak nie przemawia do ciebie by iść w ciemno - stosownym rozwiązaniem będzie zapytać się znajomych, czy zdołają ci dać kontakt do jakiegoś prawnika. Warto sprawdzać, w szczególności jeśli chodzi nam o coś specjalistycznego jak prawo autorskie Warszawa. Pozostaje mi więc życzyć Ci owocnych poszukiwań!

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin »

  Kancelaria adwokacka Knieć & Knieć jest ukierunkowana na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych.
  Tworzą ją adwokat Anna Wypych Knieć oraz adwokat Jarosław Knieć we współpracy z innymi prawnikami w tym radcami prawnymi i aplikantami. Kancelaria posiada stałe oddziały w Lublinie i w Warszawie, obsługuje jednakże Klientów z całego kraju.
  Kancelaria na stałe współpracuje z notariuszem, rzecznikiem patentowym i wykwalifikowanymi rzeczoznawcami majątkowymi.
  Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców i osoby fizyczne.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna szczecin »

  Prawo nie jest łatwym tematem, nie każdy łapie się w tych paragrafach, często można narobić sobie kłopotów nie czytając, bądź nie rozumiejąc umów jakie się podpisuje. Warto wtedy udać się do kancelarii prawnej i pokazać taką umowę, możemy się tym uchronić przed nieprzyjemnymi skutkami. Dobry radca prawny jest w stanie doradzić nam lub też poprawić taką umowę, najważniejsze może nas uspokoić i potwierdzić czy dana umowa czy dokumenty są prawidłowo wypełnione i bez żadnych tak zwanych kruczków prawnych. Aktualnie nieustannie zdarza się nam korzystać z pomocy adwokata, radca prawny szczecin niejednokrotnie jest bardzo pomocny przy przebiegu każdej sprawy. Gdy jest jakikolwiek problem prawny nie warto czekać z porada prawną. Nasza kancelaria prawnicza świadczy solidne usługi prawne, które zdecydowanie zakończą się sukcesem. Przez cały okres naszej działalności pomagamy firmom jak również osobom prywatnym w różnego rodzaju problemach, gdzie rada prawnika jest niezbędna. Z naszą ofertą można zapoznać się na stronie firmowej kancelarii.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Zapraszamy do naszej kancelarii i do zastosowania fachowych porad notarialnych. Podpowiemy Państwu jak poruszać się po częstokroć skomplikowanym świecie prawnych kruczków. W naszym biurze doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy użyczą Państwu wszystkich danych dotyczących niezbędnych pism, podatków i odpłatności prawnych czy terminów czynności. Potrafimy stosownie ochraniać i przechowywać ważne dla Państwa dokumenty. Jeśli zachodzić będzie taka konieczność, to przyszykujemy tudzież potwierdzimy następujące dokumenty: dziedziczenia, wtórniki, wypisy i wyciągi, akty notarialne i te potwierdzające cesję lub zakup własności i innych dóbr materialnych. Zapraszamy wobec tego serdecznie do naszej kancelarii prawnej ? u nas wskazówki nic nie kosztują, a potrafią w ważny sposób pomóc lub przyspieszyć tok sprawy.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Zapraszamy do naszej kancelarii zlokalizowanej w śródmieściu Szczecina. Nasi pracownicy to eksperci, osoby wprawne i odpowiednio wyedukowane, by skutecznie wesprzeć Państwa swoją wiedzą w sądowych zagadnieniach. W naszej kancelarii wytrawni prawnicy udzielą Państwu wszystkich informacji na temat koniecznych dokumentów, odpłatności sądowych czy terminów czynności. Oczywiście nasze podpowiedzi prawne uzyskane od notariusza bądź pracowników kancelarii są darmowe, z kolei za czynności notarialne pobieramy opłaty ? są one uzgadniane indywidualnie z uwzględnieniem ustawy Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego by ustrzec się sytuacji, gdy brak jest poniektórych dokumentów bądź dysponują Państwo tylko kserokopiami - przypominamy, że potrzebne w trakcie czynności notarialnych dokumenty należy przedstawiać w oryginale. Wymagany jest także dowód os. lub inny dokument potwierdzający Państwa personalia. Zapraszamy!

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Łódź »

  Tutaj opis strony web Kancelarii Adwokackiej Anny Janickiej.
  Kancelaria prawna istnieje od roku 2007 i prowadzi ją Pani Adwokat Janicka, która specjalizuje się w sprawach medycznych.
  W zakres działań kancelarii wchodzą sprawy karne, cywilne, spadkowe, cywilne, opiekuńcze i rodzinne.
  Anna Janicka to adwokat, który zajmuje się również sprawami o odszkodowania za błąd w sztuce lekarskiej.
  Kancelaria odszkodowawcza świadczy swoje usługi zarówno osobom fizycznym jak i firmom.
  Każdy zgłaszający się jest traktowany indywidualnie, z równym zaangażowaniem i starannością.
  Trafiłeś na opis strony internetowej Kancelarii Adwokackiej Anny Janickiej.
  Kancelaria odszkodowawcza istnieje od 2007 roku a prowadzi ją Adwokat Anna Janicka, która specjalizuje się w sprawach medycznych.
  Zakres działalności kancelarii to sprawy spadkowe, karne, cywilne, opiekuńcze i rodzinne.
  Adwokat Anna Janicka zajmuje się także sprawami o odszkodowania za błąd lekarski.

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Krowodrza »

  Gdy zależy wam na pozyskaniu spadku po tacie ? powinieneś dowiedzieć się na ten temat więcej informacji zaglądając do naszej naszykowanej strony internetowej. Kancelaria notarialna Kraków to strzał w dziesiątkę dla tych wszystkich którzy poszukują pomocy przy spadku albo również wielu innych sprawach. Tego typu notariusz Kraków oferuje klientom także przeróżne możliwości jakimi jest dziedziczenie Kraków. Działa on również na terenie Bronowice czy również Krowodrza. Nie czekaj więc tylko odwiedź jego stronę i zapoznaj się z propozycjami!

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »