Angielski OnlineStrony związane z hasłem 'kancelaria adwokacka':

 • Obsługa prawna »

  Każdemu z nas może potrzebna okazać się profesjonalna i skuteczna obsługa prawna. Tego typu usługi świadczy kancelaria prawna Competia, którą możesz poznać czytając to ogłoszenie. Każdy doradca prawny zatrudniany w tej firmie zaproponować może Ci wykorzystanie swojej wiedzy, dzięki której przedstawiane przez nich porady prawne rozwiążą każdy Twój problem.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Wrocław »

  Nastawiona na obsługę osób prywatnych oraz przedsiębiorstw i instytucji kancelaria prawna we Wrocławiu. Zapewniająca szczegółową analizę zgromadzonych materiałów w sprawie oraz indywidualnej sytuacji klienta w świetle aktualnych przepisów prawa. Prawnik zapewnia ogólne doradztwo merytoryczne w kwestiach formalności, dokumentów i aktów prawnych oraz wysoką specjalizację w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie gospodarczym oraz prawie karnym. Niezwłoczność działania, dbałość o precyzję i prawidłowość udzielonych porad, elastyczność, efektywność i osobiste oddanie analizowanej sprawie. Praktyczna obsługa prawna w zakresie redagowania dokumentów i zawierania umów oraz profesjonalna reprezentacja sądowa i administracyjna.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Toruń »

  Prawnik, który sprawdzi się w każdej sprawie. Jestem prawnikiem, który szanuje czas i pieniądze swoich Klientów. Specjalizuję się w prawie rodzinnym, a dokładnie w prowadzeniu spraw rozwodowych. Dbam o subtelność, ekspresowość w rozwiązywaniu konfliktów i wygodę moich Kontrahentów. Zapewniam rzetelne doradztwo prawne, reprezentację sądową, jak i mediacje po za sądowe.
  Jestem adwokatem z bogatym doświadczeniem w zastępowaniu Klientów w sądach powszechnych. Specjalizuję się w realizacji spraw rozwodowych. Każdego dnia spotykam się z wieloma trudnościami, z jakimi skorelowana jest ta raczej niewygodna sytuacja życiowa. Za każdym razem staram się pojednać rozwodzących się współmałżonków, dbając o ich wspólne potomstwo, jak i majątek. Jeśli potrzebujesz adwokata rozwodowego, mogę Cię zapewnić, wybór mojej kancelarii to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.
  W zarejestrowanej parę lat temu kancelarii adwokackiej zgromadziłem najznakomitszych specjalistów w dziedzinie prawa cywilnego, rodzinnego, a także karnego. Prowadzimy sprawy kilku Klientów miesięcznie. W większości zarządzane przez nas sprawy kończą się dobrze dla naszych Klientów. Jesteśmy zatem kompletną i kompetentną kancelarią adwokacką radzącą sobie z najcięższymi zadaniami. Dołącz do grupy kilkuset usatysfakcjonowanych Kontrahentów. Skorzystaj z doradztwa prawnego lub wynajmij nas w roli swoich pełnomocników procesowych. Nie zawiedziesz się na naszej wiedzy i naszych praktycznych rozwiązaniach.

  Data dodania: 03 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód Rzeszów »

  Kancelaria Adwokacka Rzeszów "Kancelaria24" oferuje kompleksowe usługi prawne wykonywane przez profesjonalistów. Adwokat Rzeszów - Marta Bartoń-Szpunar specjalizuje się z zakresu: prawa karnego, prawa cywilnego oraz prawa rodzinnego (rozwód, separacja, alimenty, podział majątku), gospodarczego, uzyskania odszkodowania dla osób poszkodowanych w zderzeniach komunikacyjnych oraz osób bliskich, uzyskania odszkodowania w wyniku błędu lekarskiego oraz windykacji należności (windykacja Rzeszów) i postępowania egzekucyjnego. Marta Bartoń-Szpunar reprezentuje swoich Klientów przed organami administracji publicznej na całym Podkarpaciu oraz towarzyszy w różnorakiego rodzaju negocjacjach handlowych lub biznesowych. Zajmuje się również sporządzaniem umów i dokumentów procesowych takich jak: pozwy, wnioski, apelacje, skargi kasacyjne. Siedziba kancelarii znajduje się w Rzeszowie na Placu Wolności 13.

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin »

  Kancelaria adwokacka Knieć & Knieć jest ukierunkowana na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych.
  Tworzą ją adwokat Anna Wypych Knieć oraz adwokat Jarosław Knieć we współpracy z innymi prawnikami w tym radcami prawnymi i aplikantami. Kancelaria posiada stałe oddziały w Lublinie i w Warszawie, obsługuje jednakże Klientów z całego kraju.
  Kancelaria na stałe współpracuje z notariuszem, rzecznikiem patentowym i wykwalifikowanymi rzeczoznawcami majątkowymi.
  Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców i osoby fizyczne.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wezwanie do zapłaty - Online-Kancelaria.pl »

  Strona poświęcona tematyce wezwania do zapłaty faktury. Na naszej stronie znajdziesz skuteczne wzór wezwania do zapłaty faktury. Wzór można pobrać w pliku: rtf, pdf, doc, docx. Dodatkowo jako jedyni na naszej stronie dajemy możliwość, nieodpłatnego wygenerowania wezwania do zapłaty faktury VAT.

  Jak napisać skuteczne wezwanie do zapłaty. Cała strona poświęcona tematyce wezwania do zapłaty faktury. Na stronie pobierzesz za darmo wzory wezwań do zapłaty. Dowiesz się jak dochodzić swojej należności przed sądem. Zrealizujesz prawidłowo i profesjonalnie przedsądowo wezwanie do zapłaty. Wezwanie do zapłaty to najprostsza forma skutecznego dochodzenia należności. Odzyskaj swoje pieniądze. W portalu znajdziesz także ciekawe artykuły. Dowiesz się jak: napisać wezwanie do zapłaty, skapitalizować odsetki, poprawnie nadać wezwanie do zapłat faktury. Poznasz najpopularniejsze błędy popełniane przez wierzycieli, ale przede wszystkim znajdziesz skuteczne i rzeczowe wzory pism, przydatne do odzyskania należności.

  Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z Wrocławia. Reprezentujemy klientów na terenie całego kraju. Od naszej Kancelarii uzyskają Państwo pomoc w sprawie: niezapłaconego czynszu, bezumownego korzystania z nieruchomości, nierzetelnie wykonanej usługi, różnego typu odszkodowań, odprawy, braku płatności z weksla, niezrealizowanej umowy, niezapłaconej faktury, ubezpieczeń, nierozliczonego zachowku, niewypłaconego wynagrodzenia. Bogate doświadczenie pozwoliło oprzeć się na skutecznym modelu odzyskiwaniu należności. Każdemu Klientowi zapewniamy indywidualne podejście i wnikliwą analizę problemu.

  Każdemu Klientowi zapewniamy indywidualne podejście i wnikliwą analizę problemu, z którym się do nas zwrócił. Ze względu na charakter powierzanych nam spraw ważne jest dla nas, aby pomoc udzielona Klientowi miała charakter kompleksowy, z jednoczesnym uwzględnieniem trafności i terminowości działania.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka w Krakowie »

  Szukając kancelarii prawnej można skorzystać z naszej propozycji, która jest godna polecenia. Z jakiej przyczyny? Albowiem efektywny adwokat to podstawa pozytywnego zakończenia, z punktu widzenia naszych interesów, sprawy. A nieraz nawet człowiek nie zdaje sobie sprawy, jak dużo w życiu jest spraw np. rozwód, wypadek, sprawy spadkowe bądź majątkowe itp., które będą wiązać się potrzebą poproszenia o pomoc adwokata. Nasze usługi zawierają konsultacje prawne, pisanie pozwów, jak też reprezentowanie klienta w sądzie, o ile wyrazi on taką wolę względnie tego wymagają warunki. Można wyszukać nas po wielu popularnych frazach typu adwokat kraków rozwód oraz analogicznych. Warto skorzystać z naszej oferty i pozostać pewnym, że sprawy zostaną uregulowane skutecznie, a nasz klient będzie mógł spać spokojnie. Po prostu dobrze jest mieć adwokata, który zajmie się takimi sprawami.

  Data dodania: 19 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela - Online-Kancelaria.pl »

  Strona poświęcona tematyce odwołania od decyzji zakładu ubezpieczeń. Pobierzesz tu skuteczny wzór odwołania od decyzji zakładu ubezpieczeń. Wzory dostępne są do ściągnięcia w pliku: pdf, rtf, doc, docx. Dodatkowo jako jedyni na naszej stronie dajemy możliwość, bezpłatnego wygenerowania odwołania od decyzji.

  W serwisie znajdziesz także ciekawe artykuły o tym jak dochodzić: zadośćuczynienia, odszkodowania, renty. Uzyskasz wiedzę jak: zgłosić szkodę, prowadzić postępowanie likwidacyjne, negocjować. Znajdziesz najpopularniejsze przyczyn odmowy, ale przede wszystkim znajdziesz profesjonalne i rzeczowe wzory pism, przydatne do uzyskania wysokiego odszkodowania. Udostępniamy wzory odwołań od decyzji największych zakładów ubezpieczeniowych takich jak: Warta, PZU, Interrisk, Link4, Generali, Uniqa, Ergo Hestia, Proama. Stwórz profesjonalne odwołanie od decyzji ubezpieczyciela.

  Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z Wrocławia. Reprezentujemy klientów na terenie całego kraju. Przykładowe świadczenia jakie realizujemy to: a także wszelkiego rodzaju zadośćuczynienia i renty odszkodowawcze, wypadek w pracy, odszkodowanie na wypadek śmierci lub za uszczerbek na zdrowiu, odszkodowanie za wypadek komunikacyjny. Z naszej oferty mogą skorzystać: kierowcy samochodów, pasażerowie, motocykliści, rowerzyści, piesi. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na uzyskiwanie wysokich odszkodowań. Uzyskujemy dla naszych klientów wysokie odszkodowania. Zapewniamy pomoc i obsługę prawną zarówno na etapie negocjacji z ubezpieczycielem jak i w postępowaniu przed sądem. Usługi prawnicze oferowane przez naszą Kancelarię Adwokacką z pewnością okażą się pomocne i sprawią, że sprawa zostanie zrealizowana w najkrótszym terminie. Nie pobieramy opłat wstępnych, nasze prowizje należą do najniższych na rynku i są pobierane po uzyskaniu odszkodowania.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Śliwowski Nowak Adwokaci spółka komandytowo-akcyjna »

  Masz problem z nieuczciwymi kontrahentami, którzy nie opłacają Twoich faktur? Chcesz skorzystać z pomocy profesjonalistów, znających wszelkie aspekty prawne? Zapraszamy do Kancelarii Śliwowski i Nowak, znajdującej się w Sosnowcu przy ulicy Baczyńskiego 12. Naszym klientom pomagamy podczas egzekwowaniu należności. Ponadto sprawujemy stały nadzór nad wpływami finansowymi i reagujemy w odpowiednim momencie. Oferujemy także doradztwo z zakresu prawa pracy, realizowanie wszelkich umów oraz zawieranych kontraktów. U nas możesz być pewny pomocy w każdej sprawie z zakresu prawa handlowego, pracy, prawa spółek oraz praw pokrewnych. Obsługujemy ponadto korporacje i prowadzimy księgowość, włącznie z wyliczaniem wynagrodzeń. Zapraszamy do kontaktu oraz rezerwacji terminu spotkania. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 25 04 2022 · szczegóły wpisu »