Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'frezowanie kominów':

 • Frezowanie kominów »

  Czy wiecie, że frezowanie kominów jest szybkim i wydajnym sposobem remontu nieszczelnego komina. Ta technika może być używana również do usuwania złogówosadów sadzy szklistej lub powiększenie średnicy otworu komina.Koszty wybudowania nowego komina są ogromne i dlatego nowa, polecana przez nas metoda - frezowanie kominów ma szczególnie duże znaczenie dla tych osób, które cenią oszczędności i czas. Nie bez znaczenia dla wyboru proponowanej przez nas technologii jest bardzo krótki czas trwania robót. . Czas przeznaczany przygotowanie, samo frezowanie i uprzątnięcie obszaru prac, to od jednego dnia do trzech dni roboczych.
  Istnieją jednak okoliczności, co wymaga podkreślenia, w których nie zaleca się stosowania frezowania. Do najważniejszych należy zbyt cienka zewnętrzna ścianka komina oraz zbyt duża długość komina, który dodatkowo nie jest prosty.  Zwiększenie średnicy przewodu kominowego bowiem można wykonywać bezpiecznie w wypadku, kiedy istniejące ściany komina posiadają grubość nie mniejszą niż 15cm. Przy wysokościach 20m i większych, kiedy komin nie jest idealnie prosty istnieje zbyt duże prawdopodobieństwo uszkodzenia ścianek komina podczas frezowania.
  Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową i korzystną ofertą na naszej stronie frezowanie kominów
   
   

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma kominiarska Katowice »

  W profil działalności naszego przedsiębiorstwa wchodzą wszelkie rodzaje napraw kominów. Specjalizacja w tak określonej niszy na rynku pozwoliła nam na uzyskanie zakresu fachowości, jaki przyczynia do stanu, iż jesteśmy wśród najlepszych firm tego rodzaju w dystrykcie województwa śląskiego. Zawierzyło nam już setki konsumentów, jakich kominy doprowadziliśmy do świetności. Skrupulatnie oglądniemy komin w Państwa budynku i doradzimy, którego pokroju prace remontowe są wskazane. Świadczymy regeneracje kominów od nieskomplikowanych, tego rodzaju jak łańcuchowe przetkanie komina, przez bardziej kompleksowe oraz egzekwujące poważniejszych umiejętności, jak doszczelnianie kominów, frezowanie przewodów kominowych, aż po montaż wkładów ceramicznych kominowych. Nasza oferta przede wszystkim dedykowana jest dla ludzi mających domy na terenie miasta Katowice oraz przyległych miast.

  Data dodania: 23 05 2019 · szczegóły wpisu »