Angielski OnlineStrony związane z hasłem 'działki':

1 · 2 · następna strona »
 • Rzeczoznawca majątkowy Tychy »

  Tychy to licząca sobie 129 tysięcy mieszkańców miejscowość z rozbudowanym rynkiem nieruchomości, zarówno pierwotnym jak i wtórnym. Jeśli jednak zadecydowaliście o zakupie lokalu mieszkalnego w Tychach za pożyczkę hipoteczną z banku możecie napotkać wymóg dostarczenia do banku operatu szacunkowego stanowiącego dowód na wartość nieruchomości, które chcecie zakupić. Ten urzędowy dokument przygotuje wam rzeczoznawca majątkowy. Zapraszamy zatem do sprawdzenia oferty firmy Megan Wycena z sąsiedniej Pszczyny, która zajmuje się szacowaniem nieruchomości m.in. na obszarze Tychów, ale również w pobliskich miejscowościach sąsiadujących z tym miastem. W ramach wykonywanych usług znajduje się doradztwo i analizy dotyczące lokalnego rynku nieruchomości oraz przede wszystkim fachowa wycena nieruchomości i ograniczonych praw rzeczowych, takich jak na przykład mieszkania i budynki mieszkalne, obiekty przemysłowe, gastronomiczne i handlowe, działki zabudowane i niezabudowane, służebność przesyłu, prawo wieczystej dzierżawy itp.

  Data dodania: 16 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawy blog wielotematyczny »

  Buduje się w całej Polsce jednak, w jednych regionach jest to więcej inwestycji, podczas gdy w innych jest to mniej. Jednak jak podają rankingi oraz statystyki najwięcej mieszkań oraz domów powstaje w stolicy oraz jej okolicy. Zresztą widać to po wpisach do przeglądarek internetowych. Nadzwyczaj często wpisuje się tam frazę mieszkania na sprzedaż Warszawa. To właśnie na tych stronach, które wyświetlą się po wstukaniu tej frazy, ogłaszają się developerzy czy osoby prywatne, które posiadają do zaoferowania mieszkania tym, którzy chcą zamieszkać w swoim ?własnym M?. Lokale mieszkalne są bardzo różne: od małych ?kawalerek?, do dużych i przestronnych apartamentów, za które trzeba zapłacić bardzo duże pieniądze. Wstukując frazę mieszkania na sprzedaż Warszawa, możemy więc przebierać w ofertach. Żadne inne polskie miasto nie ma tyle ofert co Warszawa. Ale nie ma się czemu dziwić. To właśnie do tego miasta stale napływają nowe osoby, które muszą gdzieś mieszkać, więc poszukują lokali do wynajęcia albo kupna. A na popyt, zawsze odpowiada podaż ze strony budowlańców.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia nieruchomości »

  Może czas na zmiany? Szukasz domu a może działki, aby wybudować swój wymarzony dom? Jeśli tak to idealnie trafiłeś. Portal CzasZamieszkac.pl przedstawia Państwu ogromną bazę ofert związanych z różnymi ofertami nieruchomości. Planujesz przeprowadzkę? Nasz serwis Ci w tym pomoże ? dzięki naszym licznym ofertom wyszukasz inną nieruchomość pasującą do Twojego kryterium wyszukiwania. Nie czekaj, tylko już teraz zobacz interesujące Cię oferty znajdujące się w naszym portalu. Zapraszamy!

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o działkach oraz budynkach »

  Dokonać wyceny mieszkania może dokonać rzeczoznawca majątkowy, który określa w szczególności takie wartości: wartość rynkową nieruchomości, wartość odtworzeniową nieruchomości oraz wartość katastralną nieruchomości. Wartość rynkowa nieruchomości to nieruchomości, które są przedmiotem obrotu. Wartość ta jest przewidywana na podstawie nieruchomości, uwzględniając ceny transakcyjne, które były spełnione przy warunkach określonych w art. 151.1 Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Natomiast wartość odtworzeniową nieruchomości jest określana dla nieruchomości, które nie mogą być przedmiotem obrotu rynkowego, a także w przypadku, gdy wymagają tego szczególne przepisy. Wartość takiej nieruchomości równa się kosztom jej odtworzenia, uwzględniając jej zużycie. Ostatnią wartością, jaką wycenia rzeczoznawca majątkowy jest wartość katastralna nieruchomości. Wartość,która oszacowana jest w tym przypadku odnosi się do nieruchomości, które wymienione są w przepisach o podatku od nieruchomości.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mój blog o Siedlcach »

  Kiedy nabywamy dom w celach inwestycyjnych, dobrym rozwiązaniem, które jeszcze bardziej podnosi zyski uzyskane z tego przedsięwzięcia, jest jego wynajęcie. Dzięki temu, osiągamy stałe miesięczne dochody, dzięki którym możemy na przykład spłacać miesięczną ratę w banku. A wartość mieszkania w tym czasie stale rośnie. Ale co zrobić, kiedy nie znamy nikogo, kto chciałby zamieszkać w naszym lokalu? Jeżeli mieszkamy w stolicy, możemy umieścić w Internecie albo miejscowej gazecie ogłoszenie: mieszkanie do wynajęcia Warszawa. I nie pozostanie nam teraz nic innego, jak tylko oczekiwać na odzew osób, które szukają lukom. Możemy być pewni, że po dodaniu ogłoszenia mieszkanie do wynajęcia Warszawa, znajdzie się bardzo wiele chętnych osób. Tym bardziej, jeżeli jest ono położone w atrakcyjnej dzielnicy, lub kiedy czynsz nie jest zbyt wysoki. Należy wówczas wybrać tylko najbardziej wiarygodną osobę, która będzie płacić czynsz regularnie oraz nie zdemoluje nam lokalu, a później cieszyć się rosnącą sumką w portfelu.

  Data dodania: 03 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wielotematczyny blog turystyczny »

  Działka budowlana to obszar, który przeznaczony jest pod zabudowę, albo teren, na którym powstały już budynki. Działką budowlaną nazywamy też teren, dla którego wydano decyzję o warunkach zabudowy oraz zagospodarowaniu przestrzennym terenu. Po to by lepiej zaznajomić się z definicją działka budowlana można zajrzeć do ustawy o prawie budowlanym, w którym to precyzyjnie omówiono zarówno zagadnienie ?teren budowlany? jak i ?nieruchomości na cele budowlane?. Również rozszerzoną definicję działki budowlanej możemy znaleźć w rozporządzeniu MGPiB z 14 grudnia 1994 roku, gdzie zdefiniowano warunki techniczne dla budynków oraz ich usytuowania. Zakup działki budowlanej to pierwszy krok, który przyczynia się do rozpoczęcia budowy domu. Należy też pamiętać o tym, żeby odpowiednio dopasować projekt domu do charakteru działki. Z tego powodu warto kupić działkę, która będzie odpowiadać projektowi, który już wcześniej został przez nas wybrany.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Śląsk, Mieszkania Katowice »

  Nie wszyscy turyści chcą wydać duże pieniądze na wakacje i nie liczą się z pieniędzmi, gdy wybierają się na swój urlop czy wakacje. Duża część z nich, chce zwiedzać nie ponosząc ogromnych wydatków, z tego powodu w różny sposób starają się zaoszczędzić swoje pieniądze. Jedną z możliwości jest znalezienie taniego miejsca noclegowego. I właśnie tego sposobu najczęściej szukają urlopowicze. Mogą o tym świadczyć częste wpisy do wyszukiwarek internetowych typu tanie noclegi Kraków itp. Można sobie wpisać dowolnie wybrane miasto, czy region naszego kraju. Wyszukiwarka internetowa, skieruje nas do wielu miejsc, gdzie można za niewielkie pieniądze wynająć sobie kwaterę. A już tylko nasza późniejsza wola zdecyduje, z której oferty skorzystamy. Warto jednak pamiętać, że tanie noclegi Kraków wcale nie oznaczają niskiego standardu obsługi, czy złych warunków. W większości przypadków właściciele hoteli czy pensjonatów stosują różnego rodzaju promocje, obniżając ceny, zwłaszcza poza okresem letnim. Jak więc można się domyśleć, lepiej pojechać na urlop, gdy większość ludzi tego nie robi. Atrakcje mamy przecież te same, a ceny zupełnie inne.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Panattoni »

  Firma Jartom to Agencja Nieruchomości zajmują się wynajmem, sprzedażą i wyposażeniem hal magazynowych na szeroką skalę. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów szukających nietypowych rozwiązań. Proponujemy państwu usługi takie jak logistyka dystrybucji czy zaopatrzenia. U nas znajdą Państwo również magazyn do wynajęcia, magazyn wysokiego składowania wyposażony z rampę stałą, doki przeładunkowe, suwnice czy chłodnie, jak również hale stalowe i gotowe parki logistyczne jak Panattoni. Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o domach »

  Osoby, które chcą kupić albo sprzedać mieszkanie, dom, czy działkę, powinny skorzystać z pomocy, jaką oferuje biuro nieruchomości. To właśnie tego typu firmy, pomagają wszystkim tym, którzy nie wiedzą jak znaleźć ciekawe lokale, albo atrakcyjne działki. Do biur nieruchomości, zgłaszają się zarówno te osoby, którzy chcą coś kupić, jak i osoby, które chcą mieszkanie sprzedać. Dzięki takiemu rozwiązaniu, jest duże prawdopodobieństwo, że klienci sprzedający, jak i kupujący, znajdą coś odpowiedniego dla siebie. Biuro nieruchomości, ma również i inną zaletę. Zawsze dokładnie sprawdza ono kontrahentów, więc nie istnieje ryzyko, że zostaniemy oszukani, a tak czasami niestety zdarza się, gdy kupujemy dom, czy mieszkanie bezpośrednio od osób prywatnych. co prawda biuro nieruchomości za swoją usługę bierze określoną prowizję, ale i tak opłaca się to bardziej, niż utrata wszystkich oszczędności, kiedy zostaniemy oszukani. Dlatego oprócz sprawdzenia ofert w Internecie, zweryfikujemy dokładnie oferty biur, zajmujących się pośrednictwem w sprzedaży, gdyż może się nam to opłacić.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o warszawskich apartamentach »

  Coraz to nowi deweloperzy proponują swoim klientom nowe mieszkania warszawa, ale tego typu propozycja jest przeznaczona wyłącznie do wąskiego grona odbiorców, dlatego że na nowe mieszkania warszawa pozwolić mogą sobie tylko najbardziej zamożne osoby. Żeby móc kupić mieszkanie w stolicy powinno się posiadać tyle pieniędzy, co na nieruchomości w pewnych zachodnich krajach, a rzadko kto zarabia tyle, co w tych państwach. Dlatego też nieraz te oferty długo nie mają jakiegokolwiek klienta, jakiego byłoby na to stać.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Działki inwestycyjne Poznań »

  Isalscy jest rodzinną spółką trudniącą się pośrednictwem nieruchomości. Naszym obszarem aktywnego działania jest zasadniczo Poznań, ale działamy także w pozostałych województwach. Przedsiębiorstwo Isalscy to profesjonalna marka i poważny kontrahent w inwestycjach. Jesteśmy profesjonalistami w obsłudze transakcji sprzedaży i dzierżawy magazynów, jednakowoż posiadamy na stronie również działki z całego kraju. Oferty z kategorii "Działki inwestycyjne" wyszukać można na naszej stronie internetowej w podstronie "Inwestycje". Jeśli wyszukują Państwo ciekawych i zarazem niedrogich nieruchomości, to zapraszamy do odwiedzenia strony firmowej isalscy.pl.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o podkarpackich nieruchomościach »

  W większości dużych miejscowościach, w których znajdują się uniwersytety, w miejscowej prasie, albo w innych mediach, można bardzo często znaleźć ogłoszenie: wynajmę mieszkanie. A to wszystko dlatego, że studenci, którzy studiują na uczelniach, muszą gdzieś przecież mieszkać. Co prawda są akademiki, czyli specjalne pokoje dla studentów, ale nie ma ich zbyt wiele i nie każdy może tam zamieszkać. Zresztą duża liczba studentów, nie chce mieszkać w akademikach, gdyż jak wiadomo, bywa tam głośno i nie każdy potrafi się w takich warunkach uczyć. I właśnie tacy ludzie szukają ogłoszeń rozpoczynających się od: wynajmę mieszkanie. Zazwyczaj, takie mieszkania wynajmuje kilka osób, aby obniżyć koszty, związane z wysokością czynszu. Jak bowiem wiadomo, studenci nie należą zazwyczaj do bogatych ludzi, a koszty związane z nauką są dosyć duże. Książki, czy inne pomoce naukowe nie są tanie, więc szukają innych źródeł oszczędzania. Ludzie, którzy dają ogłoszenie: wynajmę mieszkanie, liczą na duże zyski, związane z tą inwestycją i im więcej uczniów szuka lokum, tym ceny za wynajęcie idą do góry.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości: Geodeta, Podziały, Dokumentacja Prawna »

  Szukasz geodety? Chcesz podzielić swoją nieruchomość? Nie wiesz jak poradzić sobie ze skomplikowaną sytuacją prawną i geodezyjną - potrzebujesz porady jak ją rozwiązać? Posiadam wieloletnie doświadczenie geodety uprawnionego, rzeczoznawcy nieruchomości i biegłego sądowego z zakresu geodezji i wyceny nieruchomości, dzięki któremu mam doświadczenie w najtrudniejszych sprawach. Masz następujący problem prawny związany ze swoją nieruchomością: brak drogi koniecznej, służebność, rozgraniczenie, nieuregulowane granice działki, nieaktualny stan prawny, błędy geodezyjne, zadłużenie, nieuregulowany stan prawny? Opisz go w formularzu i skontaktuj się celem ustalenia sposobu współpracy. Działam na terenie Warszawy i okolic: powiat warszawski zachodni (Stare Babice, Lipków, Ożarów Mazowiecki, Izabelin, Borzęcin, Latchorzew, Zielonki, Blizne Łaszczyńskiego, Koczargi, Kwirynów). Powiat pruszkowski (Pruszków, Brwinów, Michałowice, Piastów).

  Data dodania: 26 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Domy na sprzedaż Rozgarty »

  Agencja Nieruchomości Panorama z Torunia oferuje kompleksową usługę pośrednictwa w handlu nieruchomościami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu biura nieruchomości Panorama, sprostamy nawet najbardziej wymyślnym żądaniom Klientów. Z biurem nieruchomości Panorama z zyskiem spieniężysz swoje mieszkanie, dom, działkę lub biuro, a przy tym zyskasz pewność, że transakcja będzie przebiegała w bezpieczny sposób. Doświadczeni przedstawiciele agencji nieruchomości z Torunia są ze swoim Kontrahentem na każdym etapie przeprowadzania transakcji, niezależnie czy mamy do czynienia z kupnem czy sprzedażą nieruchomości. Nasza misja zaczyna się podczas pierwszego spotkania, a kończy przy przekazaniu kluczy lub podpisaniu umowy o sprzedaż nieruchomości. Każda transakcja odbywa się pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości

  W agencji nieruchomości Panorama zdajemy sobie doskonale sprawę, że nasi Kontrahenci nie muszą mieć doświadczenia na rynku nieruchomości. To właśnie dlatego pragniemy współpracować z Kontrahentem przy każdym etapie transakcji, aby czuwać nad całością. Dzięki profesjonalnemu pośrednictwu, nie będziecie tracić niepotrzebnego czasu. Przygotujemy i przypilnujemy wymaganych dokumentów. Potrzebujesz środków na mieszkanie lub dom? Z przyjemnością pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.

  Nie zwlekaj - już dziś przyjdź do naszego biura nieruchomości w Toruniu. Spotkasz się z uczciwością, profesjonalizmem oraz pracownikami, którzy dysponują wiedzą i doświadczeniem. O każdego Klienta dbamy tak, jak sami tego byśmy oczekiwali od innej spółki!

  Data dodania: 29 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Działki budowlane - czyli jak zbudować własny dom »

  Kiedy pragniemy postawić od podstaw dom, na początku niezbędna będzie oczywiście działka budowlana. Wbrew wszystkiemu wcale nie tak łatwo jest odnaleźć taką, jaka będzie dla nas odpowiednia pod każdym względem. Atrakcyjna działka budowlana leży z daleka od autostrad, szybkich tras, bądź kolejowych torów, ma jednakże porządny dojazd do pozostałej części miejscowości, a najkorzystniej byłoby, jeśliby wokół niej znajdowały się jakieś elementy przyrody i był ładny widok jak i spokój dokoła. Tego typu działkę najszybciej można wyszukać na wsi.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Działki na mazurach, Agroturystyka w górach »

  Sposobów na spędzenie swojego urlopu jest wiele. Można by powiedzieć, że ile osób, tyle pomysłów. Jednak i tak ludzie trzymają się pewnych standardów. Jeżeli ktoś planuje spędzić swój urlop w okresie letnim, zazwyczaj wybiera wakacje nad morzem ewentualnie nad jeziorem. Podczas gdy ktoś woli mieć wolne zimą, zwykle wybiera się w góry. Oczywiście nie jest to standardem, jednak większość osób tak właśnie robi. Ale dlaczego dokonują oni akurat takich wyborów? kiedy spędzamy wczasy nad morzem lub w innym miejscu gdzie jest woda, możemy się w niej schłodzić, gdy mamy do czynieni z letnimi upałami. Natomiast w zimie, w górach mamy doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych. Więc ich miłośnicy wybierają właśnie tę opcję spędzania swojego urlop. Są oczywiście ludzie, którzy postępują na odwrót, czyli wczasy nad morzem spędzają w zimie, a w góry wybierają się latem. Ma to też swoje plusy, gdyż po pierwsze jest w tych ośrodkach mniej ludzi, a po drugie, ceny nie są zbytnio wygórowane. Można więc powiedzieć, że jest to ciekawa alternatywa.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog wielotematyczny »

  Skoro planujemy założyć jakąś działalność gospodarczą, zwykle po tym gdy skonstruujemy już pewien plan biznesowy, zaczynamy oglądać lokale do wynajęcia, jakie mogłyby nadawać się na siedzibę firmy. Takich lokali jest dużo na sprzedaż, choć tylko niektóre lokale do wynajęcia posiadają taki potencjał, pozwalający posiadanie sukcesu w biznesie. Najważniejsze jest to, aby lokal był dobrze umiejscowiony, w miejscu w którym przemieszcza się sporo osób, najlepiej gdzieś w środku miasta.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak inwestować w nieruchomości »

  Prawa dotyczące nieruchomości są następujące: prawa rzeczowe oraz prawa zobowiązaniowe. W skład praw rzeczowych wchodzi: własność i współwłasność, użytkowanie wieczyste, posiadanie, ograniczone prawa rzeczowe np: użytkowania, prawa spółdzielczego, hipoteki. Natomiast w skład praw zobowiązaniowych wchodzi: najem, użyczenie, renta. W tym miejscu warto również zaznaczyć, że własność to prawo, które polega na faktycznym i prawnym dysponowaniu nią. A współwłasność występuje w przypadku, kiedy dana nieruchomość należy do kilku osób jednocześnie, może być ona też określona w częściach ułamkowych. Jeśli chodzi o użytkowanie wieczyste nieruchomości to jest ono bardzo podobne do własności. Posiadanie nieruchomości to natomiast udokumentowane niemożności do danej nieruchomości, wówczas osoba, która ?pilnuje? nieruchomości jest nazywana osobą ?władającą?. Na końcu wspomnę też o ograniczonych prawach rzeczowych, które otrzymuje osoba, która włada rzeczą innej osoby.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Działki budowlane - gdzie kupić »

  Aby móc wybudować dom, to znaczy rozpocząć jego budowę należy uzyskać dużą liczbę wszelkiego typu pozwoleń, planów i innych rzeczy. Najbardziej istotnym pozwoleniem jest oczywiście pozwolenie na budowę, które dawniej otrzymywało się poprzez decyzję administracyjną, która pozwalała na rozpoczęcie i prowadzenie budowy domu. Niestety zmieniono kodeks budowlany, po tow tym celu, aby poprawić procedury wystawiania urzędowego pozwolenia na rozpoczęcie budowy. Obecnie trzeba tylko zgłosić chęć przystąpienia do budowy domu w swojej gminie. Tak zmieniony przepis budowlany spodobał się nie tylko osobom budującym domy, ale również inżynierom budownictwa, architektom oraz urbanistom. Uważają oni, że dzięki poprawkom w przepisach znacznie ograniczy się ingerencję w budowę domu organów administracji publicznej, dzięki czemu skróci się czas budowy. Nie będzie trzeba też wzywać nadzoru budowlanego, bez większego powodu. Teraz pojawi się on na placu budowy tylko i wyłącznie gdy zaistnieje podejrzenie o naruszenie praw lub interesu publicznego.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lofty najnowszy typ nieruchomości »

  Interesującym sposobem wykorzystania starszych budowli są lofty. To takie mieszkania, które zlokalizowane są w rozmaitych dawnych fabrykach albo zakładach, które były odrestaurowane i odmienione na budynki mieszkalne. Dla firm deweloperskich to jest czysty zysk, ponieważ lofty spotykają się z uznaniem szczególnie pośród młodych nowoczesnych osób, dlatego że niejednokrotnie posiadają niecodzienny i ciekawy styl oraz wystrój. Polecamy zobaczyć ich przykładowe fotografie w internecie.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »