Angielski OnlineStrony związane z hasłem 'adwokat':

1 · 2 · następna strona »
 • Porada prawna online »

  Porady prawne przez Internet to serwis dla wszystkich - Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców - ceniących sobie czas, pieniądze i wygodę. W dobie Internetu możesz załatwić w sposób błyskawiczny i profesjonalny wiele spraw prawnych nie wychodząc z pracy, czy z domu. Serwis KANCELARIA24 - porady prawne online - prowadzi również obsługę prawną firm, reprezentuje Klienta, prowadzi korespondencję w imieniu Klienta, sporządza porady prawne, pisma procesowe, opiniuje umowy itd. Aby zapoznać się z szczegółowym zakresem usług zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu czynnego dwadzieścia cztery godziny na dobę.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna »

  Każdemu z nas może potrzebna okazać się profesjonalna i skuteczna obsługa prawna. Tego typu usługi świadczy kancelaria prawna Competia, którą możesz poznać czytając to ogłoszenie. Każdy doradca prawny zatrudniany w tej firmie zaproponować może Ci wykorzystanie swojej wiedzy, dzięki której przedstawiane przez nich porady prawne rozwiążą każdy Twój problem.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Efektywny prawnik Częstochowa »

  Przetestuj informacje o nas na naszej stronie internetowej.Jeżeli potrzebujesz obsługi w innym języku, na przykład niemickim bądź angielskim, nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Posiadamy także biegłość w obsłudze osób z kapitałem obcym. Kancelaria prowadzi sprawy dla klientów podmiotowych, osoby gopsodarcze, spółki tudzież korporacje. Jedna z najlepszych kancelarii prawniczych Lexsmt specjalizujących się przede wszystkim w prawie gospodarczym, energetycznym oraz obrotem i stanem prawnym nieruchomości.

  Data dodania: 01 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Olsztyn »

  Mądry Polak po szkodzie. To przysłowie w wielu przypadkach powtarzane posiada swoje źródło w charakterze cechy. Instytucja Radcy Prawnego ma na celu zapobieżenie uchybieniom prawnym, prośbom o niepotrzebne odszkodowania. Radca prawny zastępuje prawnika i adwokata.Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Pawłowskiej znajduje się w mieście Olsztyn na ul. Kościuszki 55/8. Obsługujemy klientów biznesowych i prywatnych. Mamy doświadczenie w szerokim obszarze prawa, począwszy od prawa podatkowego a skończywszy na prawie rodzinnym i odszkodowaniach. Radca Prawny Olsztyn.

  Data dodania: 01 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Wrocław »

  Nastawiona na obsługę osób prywatnych oraz przedsiębiorstw i instytucji kancelaria prawna we Wrocławiu. Zapewniająca szczegółową analizę zgromadzonych materiałów w sprawie oraz indywidualnej sytuacji klienta w świetle aktualnych przepisów prawa. Prawnik zapewnia ogólne doradztwo merytoryczne w kwestiach formalności, dokumentów i aktów prawnych oraz wysoką specjalizację w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie gospodarczym oraz prawie karnym. Niezwłoczność działania, dbałość o precyzję i prawidłowość udzielonych porad, elastyczność, efektywność i osobiste oddanie analizowanej sprawie. Praktyczna obsługa prawna w zakresie redagowania dokumentów i zawierania umów oraz profesjonalna reprezentacja sądowa i administracyjna.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawnicza »

  Przy różnorodnych życiowych problemach niejednokrotnie zdarza się nam korzystać z porady adwokata. W aktualnym chaotycznym świecie, zwrócenie się do radcy prawnego jest korzystnym posunięciem, ponieważ taka fachowa osoba jest w stanie odpowiednio dowodzić naszą sprawą jak i może dostarczyć nam wyjątkowo efektywnych rad prawnych. Nasza kancelaria prawnicza pomaga każdemu, kto chce naszej pomocy prawnej. Oferujemy również prawną obsługę przedsiębiorstw, w bardzo profesjonalny sposób prowadzimy wszystkie sprawy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, co pozwala nam prowadzić sprawy na wysokim poziomie i z dobrym skutkiem. Kiedy przydarzy się nam już tak niemiła sytuacja jaką jest rozprawa w sądzie warto skorzystać z jakiejś fachowej kancelarii prawniczej, które będzie w stanie w profesjonalny sposób zająć się sprawą i pomóc nam w tych ciężkich chwilach. Profesjonalny prawnik naprawdę wiele może pomóc, nie tylko załatwi za nas niezbędne formalności, ale również podpowie nam jakie ruchy powinniśmy wykonać, tak więc dobry adwokat szczecin jest niezastąpioną pomocą prawną.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Toruń »

  Prawnik, który sprawdzi się w każdej sprawie. Jestem prawnikiem, który szanuje czas i pieniądze swoich Klientów. Specjalizuję się w prawie rodzinnym, a dokładnie w prowadzeniu spraw rozwodowych. Dbam o subtelność, ekspresowość w rozwiązywaniu konfliktów i wygodę moich Kontrahentów. Zapewniam rzetelne doradztwo prawne, reprezentację sądową, jak i mediacje po za sądowe.
  Jestem adwokatem z bogatym doświadczeniem w zastępowaniu Klientów w sądach powszechnych. Specjalizuję się w realizacji spraw rozwodowych. Każdego dnia spotykam się z wieloma trudnościami, z jakimi skorelowana jest ta raczej niewygodna sytuacja życiowa. Za każdym razem staram się pojednać rozwodzących się współmałżonków, dbając o ich wspólne potomstwo, jak i majątek. Jeśli potrzebujesz adwokata rozwodowego, mogę Cię zapewnić, wybór mojej kancelarii to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.
  W zarejestrowanej parę lat temu kancelarii adwokackiej zgromadziłem najznakomitszych specjalistów w dziedzinie prawa cywilnego, rodzinnego, a także karnego. Prowadzimy sprawy kilku Klientów miesięcznie. W większości zarządzane przez nas sprawy kończą się dobrze dla naszych Klientów. Jesteśmy zatem kompletną i kompetentną kancelarią adwokacką radzącą sobie z najcięższymi zadaniami. Dołącz do grupy kilkuset usatysfakcjonowanych Kontrahentów. Skorzystaj z doradztwa prawnego lub wynajmij nas w roli swoich pełnomocników procesowych. Nie zawiedziesz się na naszej wiedzy i naszych praktycznych rozwiązaniach.

  Data dodania: 03 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód Rzeszów »

  Kancelaria Adwokacka Rzeszów "Kancelaria24" oferuje kompleksowe usługi prawne wykonywane przez profesjonalistów. Adwokat Rzeszów - Marta Bartoń-Szpunar specjalizuje się z zakresu: prawa karnego, prawa cywilnego oraz prawa rodzinnego (rozwód, separacja, alimenty, podział majątku), gospodarczego, uzyskania odszkodowania dla osób poszkodowanych w zderzeniach komunikacyjnych oraz osób bliskich, uzyskania odszkodowania w wyniku błędu lekarskiego oraz windykacji należności (windykacja Rzeszów) i postępowania egzekucyjnego. Marta Bartoń-Szpunar reprezentuje swoich Klientów przed organami administracji publicznej na całym Podkarpaciu oraz towarzyszy w różnorakiego rodzaju negocjacjach handlowych lub biznesowych. Zajmuje się również sporządzaniem umów i dokumentów procesowych takich jak: pozwy, wnioski, apelacje, skargi kasacyjne. Siedziba kancelarii znajduje się w Rzeszowie na Placu Wolności 13.

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo medyczne kancelaria Warszawa »

  Spory prawne zawsze są problemem dla obydwu stron. Czasem istnieje możliwość, aby porozumieć się na płaszczyźnie pozasądowej, ale również wtedy może być potrzebna interwencja specjalisty, ponieważ tylko adwokat warszawa mokotów będzie wiedział w jaki sposób prowadzić skuteczne mediacje, które mogą finalnie przyczynić się do osiągnięcia kompromisu. Warto pamiętać, że rozprawa sądowa zawsze powinna być ostatecznością. Człowiek musi umieć osiągać kompromisy i jeśli jakakolwiek sprawa, która nie dotyczy wykroczeń i przestępstw ściganych z urzędu może zostać rozstrzygnięta polubownie to właśnie do tego należy dla własnych korzyści dążyć. Dobry prawnik mimo, że reprezentuje interesy Klienta podczas negocjacji powinien być bezstronny i obiektywny i właśnie to znajdziecie odwiedzając prezentowaną stronę.

  Data dodania: 08 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radców prawnych »

  Ilość zadowolonych klientów i renoma na rynku świadczą o profesjonaliźmie Kancelarii KWW. Doradcy prawni współpracyjący z KWW to doświadczeni, wykształceni i ambitni ludzie, którzy pomogą rozwiązać każdy problem. Do każdej sprawy podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Szacunek do drugiej osoby widać na każdym kroku. Ma się uczucie, że naprawdę zależy im na dobru klientów. Dlatego Kancelaria Prawna KWW to najlepszy wybór, dzięki któremu będziecie mogli uporać się z każdym problemem prawnym!Doradcy prawni współpracyjący z KWW to doświadczeni, wykształceni i ambitni ludzie, którzy pomogą rozwiązać każdy problem. Do każdej sprawy podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Szacunek do drugiej osoby widać na każdym kroku. Ma się uczucie, że naprawdę zależy im na dobru klientów. Księgowosć, sprawy prawne, zajmowanie się spółkami czy zwykłe doradztwo - to wszystko znajdziecie w ich ofercie. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 12 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin »

  Kancelaria adwokacka Knieć & Knieć jest ukierunkowana na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych.
  Tworzą ją adwokat Anna Wypych Knieć oraz adwokat Jarosław Knieć we współpracy z innymi prawnikami w tym radcami prawnymi i aplikantami. Kancelaria posiada stałe oddziały w Lublinie i w Warszawie, obsługuje jednakże Klientów z całego kraju.
  Kancelaria na stałe współpracuje z notariuszem, rzecznikiem patentowym i wykwalifikowanymi rzeczoznawcami majątkowymi.
  Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców i osoby fizyczne.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Olsztyn »

  Adwokat Olsztyn.Zastanawiasz się jak zaoszczędzić. Chcesz zaoszczędzić na podatkach niemniej jednak potrzebujesz dobrej księgowości. Takie pomysłu posiada nie jeden z biznesmenów. Dzisiaj jednak warto podejść do zagadnienia podatków nieco całkiem inaczej. Prawnik Olsztyn.Dobrzy przedsiębiorcy aktualnie korzystają z doradztwa podatkowego. Kancelaria Laskowski i partnerzy tak teraz pomaga swoim przedsiębiorcom korporacyjnym, wykorzystując aktualne prawo stwarza że nie tylko zaoszczędzisz na kosztach oficjalnych, niemniej jednak również zaoszczędzisz swój czas co stanowi twój dodatkowy dochód niematerialny alternatywny. Adwokat Olsztyn - duża kancelaria w Olsztynie. Znajdujemy się na ul. Mickiewicza. Warto.Kancelaria Radców Prawnych to instytucja stworzona dla społeczeństwa -naszą zasadą jest profesjonalne doradztwo po to, by mogło żyć się lepiej w naszym Państwie.Prawnik Olsztyn.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia prawnicza Warszawa »

  Ważne zmiany strukturalne zawsze są anonsowane kluczowymi nowelizacjami sfery prawnej. Nie wygrywasz w konkurencji bez wiedzy prawnej. Reformy zlokalizujesz w księgarni prawniczej dla firm. Aktualne kodeksy są w naszym sklepie i czekają aż je wyniesiecie, również jako ebook. Prawnicza księgarnia tej korporacji zdumiewa odpowiednim doradztwem w zakresie obowiązków oraz zyskownych rozwiązań prawnych. Polityka naszej firmy nie zezwala nam manipulacji stawkami. Ogólnopolska księgarnia prawnicza gotowa jest przez całą dobę obsługiwać zamówienia. Najnowsze książki prawnicze to niespotykane rozwinięcie tematu kar oraz opłat administracyjnych. Szanuj swoją działalność właściwymi krokami prawnymi. Organy ścigania nigdy nie będą Cię nękały. Każdy radca powinien znać nasz asortyment zawodowych.  Księgarnia nasza to portal dedykowany ważnym problemom prawniczym.
   Publikacje prawnicze z dodatkowymi tekstami są ważnymi wskaźnikami dotyczącymi współpracy w otwartej rzeczywistości. Staranna księgarnia prawnicza dostarcza publikacje o ubezpieczeniach oraz ustawach, także w wersji ebook. Pomyłki prawne nie powinny wam przeszkadzać. Jeśli nie pasuje wam rola statystów poszukujcie dobrej porady w książkach. Księgarnia prawnicza z Warszawy zarabia na sukcesach swoich klientów. Warszawa to miejsce, gdzie jest otwarta. Do artykułów księgarnia dodaje cenne rabaty, abyście działali mocniej. Profinfo to wieloletni potentat rodzimego rynku magazynów prawniczych i ekonomicznych. Znamy prawo wolnorynkowe i publiczne. Ogłaszamy przedsprzedaże i rabaty nieoficjalne.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Łódź »

  Tutaj opis strony web Kancelarii Adwokackiej Anny Janickiej.
  Kancelaria prawna istnieje od roku 2007 i prowadzi ją Pani Adwokat Janicka, która specjalizuje się w sprawach medycznych.
  W zakres działań kancelarii wchodzą sprawy karne, cywilne, spadkowe, cywilne, opiekuńcze i rodzinne.
  Anna Janicka to adwokat, który zajmuje się również sprawami o odszkodowania za błąd w sztuce lekarskiej.
  Kancelaria odszkodowawcza świadczy swoje usługi zarówno osobom fizycznym jak i firmom.
  Każdy zgłaszający się jest traktowany indywidualnie, z równym zaangażowaniem i starannością.
  Trafiłeś na opis strony internetowej Kancelarii Adwokackiej Anny Janickiej.
  Kancelaria odszkodowawcza istnieje od 2007 roku a prowadzi ją Adwokat Anna Janicka, która specjalizuje się w sprawach medycznych.
  Zakres działalności kancelarii to sprawy spadkowe, karne, cywilne, opiekuńcze i rodzinne.
  Adwokat Anna Janicka zajmuje się także sprawami o odszkodowania za błąd lekarski.

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • adwokat jaworzno »

  Szukasz porady prawnej? Dzięki przedstawionej stronie internetowej masz okazję korzystania z pomocy kancelarii prawnej, w jakiej masz możliwość pozyskać porady prawne wirtualne. Radca prawny Oświęcim pomoże nam w większości sprawach prawnych, jakie to samodzielnie nie potrafimy rozwiązać. Adwokat jaworzno bez wątpienia wie jak pomóc nam w rozstrzyganiu sporów sadowych, czy także w sprawach rozwodowych. Radca prawny Olkusz ma możliwość nam zapewnić pomoc prawną dla naszej firmy, jeśli poszukujemy wsparcia podczas spisywania bądź też sprawdzenia twoich umów z kontrahentami. Jeśli jesteś zainteresowany pomocą tego typu kancelarii masz już możliwość nawiązania z nią kontaktu za pomocą strony wirtualnej.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Lublin »

  Pełen profesjonalizm a dodatkowo determinacja w działaniu - zapraszam Państwa do mnie. Jestem adwokatem, który z przyjemnością pomaga mieszkańcom Lublina oraz dodatkowo jego okolic. Serdecznie zachęcam Państwa do kontaktu telefonicznego, by umówić się na wizytę a ponadto do odwiedzenia mojej strony w sieci http://kancelaria-galazka. pl. Klientom mojej kancelarii pomagam przede wszystkim przy separacjach a ponadto rozwodach. Przy okazji tych spraw, uregulować możemy wszystkie sprawy związane z waszym majątkiem a ponadto szczegółowo ustalimy opiekę nad małoletnimi dziećmi oraz dodatkowo określimy wysokość odpowiednich alimentów. Przedsiębiorstwa a dodatkowo wszelkiego rodzaju spółki liczyć mogą na profesjonalne wsparcie w zakresie prawa gospodarczego. Z miła chęcią nawiąże długofalową współpracę, dzięki czemu będę mógł starannie przygotowywać dla Państwa wszystkie potrzebne dokumenty. Będę Państwa też reprezentował przed instytucjami państwowymi. Serdecznie zapraszam do mojej kancelarii.

  Data dodania: 12 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Tychy »

  Poszukujesz na Śląsku odpowiedniej kancelarii adwokackiej, jaka specjalizuje się w prawie cywilnym, skarbowym, administracyjnym bądź karnym? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie obfitej propozycji, która została stworzona przez podmiot, do którego należy poniższa strona internetowa. Dlaczego powinieneś się zdecydować właśnie na usługi tej kancelarii? Powodów jest dużo, jednak to, co najważniejsze, to bez wątpliwości bogate doświadczenie, szeroka wiedza jak również liczne sukcesy na koncie. Jeśli chcesz dołączyć do licznego grona zaspokojonych Klientów kancelarii, aktualnie teraz zdecyduj się na bezpośredni kontakt. Poszukujesz na Śląsku dobrej kancelarii adwokackiej, jaka specjalizuje się w prawie cywilnym, skarbowym, administracyjnym bądź karnym? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie obfitej oferty, która została stworzona przez podmiot, do jakiego należy poniższa strona internetowa. Czemu powinieneś się zdecydować naturalnie na usługi tej kancelarii? Powodów jest dużo, jednakże to, co najważniejsze, to bezspornie bogate doświadczenie, szeroka wiedza oraz liczne sukcesy na koncie. Jeśli chcesz dołączyć do licznego grona zadowolonych Klientów kancelarii, aktualnie teraz zdecyduj się na bezpośredni kontakt. Szukasz na Śląsku dobrej kancelarii adwokackiej, jaka specjalizuje się w prawie cywilnym, skarbowym, administracyjnym czy też karnym? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie obfitej propozycji, jaka została stworzona przez podmiot, do jakiego należy poniższa witryna internetowa. Dlaczego powinieneś się zdecydować naturalnie na usługi tej kancelarii? Powodów jest sporo, jednak to, co najważniejsze, to niewątpliwie bogate doświadczenie, szeroka wiedza oraz liczne sukcesy na koncie. Jeżeli chcesz dołączyć do licznego grona zadowolonych Klientów kancelarii, już dzisiaj zdecyduj się na bezpośredni kontakt.

  Data dodania: 20 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka w Krakowie »

  Szukając kancelarii prawnej można skorzystać z naszej propozycji, która jest godna polecenia. Z jakiej przyczyny? Albowiem efektywny adwokat to podstawa pozytywnego zakończenia, z punktu widzenia naszych interesów, sprawy. A nieraz nawet człowiek nie zdaje sobie sprawy, jak dużo w życiu jest spraw np. rozwód, wypadek, sprawy spadkowe bądź majątkowe itp., które będą wiązać się potrzebą poproszenia o pomoc adwokata. Nasze usługi zawierają konsultacje prawne, pisanie pozwów, jak też reprezentowanie klienta w sądzie, o ile wyrazi on taką wolę względnie tego wymagają warunki. Można wyszukać nas po wielu popularnych frazach typu adwokat kraków rozwód oraz analogicznych. Warto skorzystać z naszej oferty i pozostać pewnym, że sprawy zostaną uregulowane skutecznie, a nasz klient będzie mógł spać spokojnie. Po prostu dobrze jest mieć adwokata, który zajmie się takimi sprawami.

  Data dodania: 19 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wezwanie do zapłaty - Online-Kancelaria.pl »

  Strona poświęcona tematyce wezwania do zapłaty faktury. Na naszej stronie znajdziesz skuteczne wzór wezwania do zapłaty faktury. Wzór można pobrać w pliku: rtf, pdf, doc, docx. Dodatkowo jako jedyni na naszej stronie dajemy możliwość, nieodpłatnego wygenerowania wezwania do zapłaty faktury VAT.

  Jak napisać skuteczne wezwanie do zapłaty. Cała strona poświęcona tematyce wezwania do zapłaty faktury. Na stronie pobierzesz za darmo wzory wezwań do zapłaty. Dowiesz się jak dochodzić swojej należności przed sądem. Zrealizujesz prawidłowo i profesjonalnie przedsądowo wezwanie do zapłaty. Wezwanie do zapłaty to najprostsza forma skutecznego dochodzenia należności. Odzyskaj swoje pieniądze. W portalu znajdziesz także ciekawe artykuły. Dowiesz się jak: napisać wezwanie do zapłaty, skapitalizować odsetki, poprawnie nadać wezwanie do zapłat faktury. Poznasz najpopularniejsze błędy popełniane przez wierzycieli, ale przede wszystkim znajdziesz skuteczne i rzeczowe wzory pism, przydatne do odzyskania należności.

  Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z Wrocławia. Reprezentujemy klientów na terenie całego kraju. Od naszej Kancelarii uzyskają Państwo pomoc w sprawie: niezapłaconego czynszu, bezumownego korzystania z nieruchomości, nierzetelnie wykonanej usługi, różnego typu odszkodowań, odprawy, braku płatności z weksla, niezrealizowanej umowy, niezapłaconej faktury, ubezpieczeń, nierozliczonego zachowku, niewypłaconego wynagrodzenia. Bogate doświadczenie pozwoliło oprzeć się na skutecznym modelu odzyskiwaniu należności. Każdemu Klientowi zapewniamy indywidualne podejście i wnikliwą analizę problemu.

  Każdemu Klientowi zapewniamy indywidualne podejście i wnikliwą analizę problemu, z którym się do nas zwrócił. Ze względu na charakter powierzanych nam spraw ważne jest dla nas, aby pomoc udzielona Klientowi miała charakter kompleksowy, z jednoczesnym uwzględnieniem trafności i terminowości działania.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Hoffmann »

  Ukształtowana przez wypróbowanego adwokata Piotra Hofmanna kancelaria jurystów z Warszawy zachęca wszystkie firmy do stałej kooperacji z nami. Nasza wypróbowana prawnicza kancelaria obsługuje każdych klientów indywidualnych a także wszelkie korporacje. Biuro prawnicze ?Hofman i Wspólnicy? angażuje u siebie tylko wysoce doświadczonych i wydajnych mecenasów, którzy bardzo chętnie wesprą Ciebie w każdej sprawie cywilnej i karnej. Zatrudnieni w naszej firmie adwokaci skutecznie doradzają menadżerom i zatrudniającym ich spółkom, w rozprawach sądowych, zarówno karnych a także cywilnych. Grono jurystów stołecznego biura prawniczego Hoffmann i Wspólnicy złożone jest z ludzi, którzy to pokazują bardzo dużą ciekawość prawniczą i stale podchodzą z dużym animuszem do pełnionej profesji.

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »