Angielski OnlineAutomatyzacja pakowania

Automatyzacja pakowania Sacmi Packaging & Chocolate stanowi grupę firm występujących już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate zaistniała w następstwie zintegrowania firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Pierwszoplanowym odcinkiem działalności grupy jest specjalność pakowania. Mieści w sobie ona kompletną realizację linii pakujących, które znajdują zastosowanie w dziedzinie spożywczej od wymyślania począwszy, przez produkcję, przywóz, aż po efektywnie funkcjonującą obsługę serwisową. Linie te zawierają urządzenia dokonujące pakowania w miękkie folie, całe zmechanizowane technologie dystrybucji produktu czy systemy działającego samoczynnie pakowania kartonowego. Fachowość pracujących tu ludzi i ich przygotowanie zawodowe oraz osiągalność całej ilości maszyn specjalistycznych proponowanych w ramach grupy zapewnia, już w fazie wymyślania, stworzenie linii pakujących w pełni zautomatyzowanych i w pełni dopasowanych do swoistych wymogów występujących aplikacji.
Drugą częścią działalności Sacmi jest projektowanie w pełni zautomatyzowanych linii przemysłowych do wytwarzania czekolady. Tutaj na skutek połączenia działań w tych dwóch obszarach Klient od tego samego świadczeniodawcy pozyskać może automatyczną linię przemysłową, gdzie skończony towar zostaje skierowany bezpośrednio do linii pakowania i już jako zupełny może trafić na półkę sklepową.
Współpracując z takimi przedsiębiorstwami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o. o. na terenie Polski oferuje zainteresowanym nabywcom również kompletne pionowe linie pakujące oraz uniwersalne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Firma kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość wkomponowanych produktów i sprawny serwis, który ma zagwarantować w przypadku niesprawności minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć ewentualne straty z tego tytułu.

Szczegóły strony sacmi.com.pl:

Podlinkuj stronę sacmi.com.pl:

Automatyzacja pakowania

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: