Angielski OnlineNajlepsze gry

Najlepsze gry Do tego stopnia wspomniałem wcześniej, poziom trudności misji zwiększa się w miarę uczestniczenia w rozwoju funkcjonowaniu. Niemniej jednak przeciwnik jest na... WYSOKIM POZIOMIE! Na końcu gra posiada przeciwnika godnego czasu spędzonego na graniu w nią. Niewątpliwie sprawdza się gry przygodowe stara sposób ataku ilościowego, tzn. po wybudowaniu mnóstwa pojazdów, samolotów, statków; wyćwiczeniu sporej sumy żołnierzy, spadochroniarzy, psów zdołamy przystąpić do inwazji. Wobec tego najłatwiej jest zaistnieć na obcym terytorium i dokonać spustoszenia. Ale nie myślcie, że znajduje się tak łatwo jak piszę. Bazy przeciwnika są jako tako bronione i nie uprawniają nam na dłuższe przebywanie w ich obrębie.
Adwersarz jest wyposażony we wszystkie innowacje, jak np. działa przeciwlotnicze, działa i mury obronne, zasieki - a cóż dopiero samych jednostkach wojskowych. Dopatrzyłem gry hazardowe się lecz minusa, którym jest postępowanie przeciwnika w jego banku. Czasami, pomimo naszych kanonów, siły wroga stoją w miejscu jakby były zamrożone. Dopiero w wypadku zbliżenia się do nich sięgają oświecenia i nawiązują walkę. Przypadek taki jak ów zdarza się jednak niezwykle rzadko - mnie się zdarzył wyłącznie raz.

Najbardziej zaskakujący znajduje się fakt, że w momencie kiedy uderzamy na bazę naszego wroga, owe ten nie pozostaje naszej firmie dłużny. Wysyła pokątnie swoje własne jednostki w taki sposób, że nagle z zakrytego obszaru na mapie wyłaniają się na przykład czołgi, które po szybkim rozpoznaniu przystępują do szturmu naszych budowli. Dlatego UWAGA! gry edukacyjne - pamiętajcie o pozostawieniu kilku jednostek w bazie na karambol kontrofensywy. O wysokim AI wykonuje również fakt, że Sowieci niesłychanie lubią korzystać ze własnych inżynierów.

Szczegóły strony red-alert.com.pl:

Podlinkuj stronę red-alert.com.pl:

Najlepsze gry

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 23

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: