Angielski OnlineSOLID BHP Producent urządzeń automatyki i oprogramowania do badania hydrantów

SOLID BHP Producent urządzeń automatyki i oprogramowania do badania hydrantów Producent sprzętu do testów przeciwpożarowych z wodą SOLID-BHP to firma produkcyjna o dużej wydajności, zdolna do wyprodukowania do 500 urządzeń do testów z wodą dziennie i jest jednym z wiodących europejskich producentów i dystrybutorów sprzętu do testów przeciwpożarowych. Nasz sprzęt doskonale sprawdza się w firmach zajmujących się ochroną przeciwpożarową, konserwacją i inspekcją przeciwpożarową oraz przedsiębiorstw wodociągowych.
Wysoka jakość i klasa sprzętu sprawiają, że jesteśmy wiodącym producentem sprzętu do testowania hydrantów przeciwpożarowych.
Nasz szeroki wybór testów hydrantów przeciwpożarowych obejmuje testy analogowych hydrantów przeciwpożarowych, testy analogowych hydrantów przeciwpożarowych i cyfrowe testy hydrantów przeciwpożarowych FOW TEST FT, a także aplikacje na komputery PC, smartfony lub iPhone'y. Nasze produkty i urządzenia, jako jedyne w Polsce i Europie, posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, oświadczenia i ekspertyzy wydane przez laboratorium telemetryczne Krakowskiego Urzędu Miar, laboratorium Instytutu Techniki Cieplnej i Procesowej. Wydział Mechaniczny Politechniki Krakowskiej oraz Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego NIH-PIB. Dodatkowo nasze badania urządzeń hydrantowych spełniają zalecenia CNBOP-PIB.
Nasza firma posiada również aktualne laboratorium, które pozwala nam na wykonywanie i wyznaczanie wartości prądowych dla różnych przyrządów pomiarowych.
Nasz sprzęt do prób ogniowych jest idealny do sprawdzania i konserwacji hydrantów przeciwpożarowych w salonach kosmetycznych, fryzjerskich i na siłowniach.
Po pomiarze przyrządem do sprawdzania hydrantu sporządzić protokół i przesłać do inspekcji straży pożarnej.
SOLID-BHP Producent sprzętu do testowania hydrantów przeciwpożarowych.
Przegląd i pomiar hydrantów przeciwpożarowych w salonie kosmetycznym, fryzjerskim lub gabinecie lekarskim należy wykonać raz w roku tj. co 12 miesięcy. Najlepsze urządzenia na rynku

Szczegóły strony solid-bhp.pl:

Podlinkuj stronę solid-bhp.pl:

SOLID BHP Producent urządzeń automatyki i oprogramowania do badania hydrantów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: