Angielski OnlineHistorica-produkty do renowacji i konserwacji zabytków

Historica-produkty do renowacji i konserwacji zabytków Firma Farby Kabe jest szwajcarskim przedsiębiorstwem produkcyjnym. Firma produkuje chemię budowlaną na elewację i do wnętrz jak np: masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń, systemy do renowacji oraz pozostałe produkty chemii budowlanej. Produkty chemii budowlanej przeznaczone do odnowy zabytków znajdują się na portalu historica. com. pl. Jesteśmy obecni na polskim rynku od 1995 roku. W długich latach działalności w Polsce wzmocniliśmy naszą miejsce jako znaczącego dystrybutora chemii budowlanej.

Oferujemy masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń do napraw i renowacji oraz inne produkty chemii budowlanej. Farby Kabe jako pierwsza firma na świecie stworzyła w 1995 roku nowoczesną technologię produktów polikrzemianowych stosowanych do elewacji budynków. Dzięki temu firma stała się prekursorem w branży technologii produktów mineralnych.

Naszym przeznaczeniem jest dostarczenie swoich nowatorskich produktów. Oferujemy szeroki asortyment produktów kierowanych do profesjonalistów, firm wykonawczych, konserwatorów zabytków a także osób prywatnych.

Zapraszamy do współpracy.

Szczegóły strony historica.com.pl:

Podlinkuj stronę historica.com.pl:

Historica-produkty do renowacji i konserwacji zabytków

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: